Про нас

Про нас

Сьогодні TITAN MACHINERY Inc. один з найбільших операторів ринку техніки CNH у світі. Більш ніж 20 років компанія пропонує найкращі рішення для сільського господарства та будівельної галузі. До активів компанії належить розгалужена мережа із 105 представництв та дилершипів, розташованих в Сполучених Штатах Америки та більш ніж 14 представництв у Європі: Болгарії, Румунії, Німеччині та Україні.

Компанія Тайтен Машинері Україна 10 років успішно функціонує на ринку України. Ми є офіційним дистриб'ютором сільськогосподарської техніки Case IH, BEDNAR та KUHN.  В нашому каталозі представлений широкий асортимент сучасної європейської та американської агротехніки для задоволення будь-яких потреб.

Компанія дотримується високих стандартів передпродажного та післяпродажного обслуговування, пропонуючи якісні, надійні та сучасні сервісні послуги від кваліфікованої команди фахівців. Стандарти, які закладено в основу роботи представництв в усьому світі, забезпечують наших Клієнтів надійними та ефективними рішеннями.

Активний розвиток дилершипів, наявність складів запчастин та сервісних центрів майже в кожній області України гарантують зручність, високий рівень досяжності та кваліфіковану оперативну підтримку від наших фахівців.

Нам довіряють провідні аграрні холдинги та невеликі фермерські господарства. Приєднуйтесь і Ви!