Про нас

Про нас

Titan Machinery Inc., США, була заснована у 1980 році з метою надання найкращих рішень для наших Клієнтів у своєму класі. Сьогодні “TITAN MACHINERY Inc.” є одним із найбільших операторів техніки CNH у світі з більш ніж сотнею дилерських центрів сільськогосподарської та будівельної техніки, що надають повний спектр послуг, у Північній Америці та Європі (Україна, Німеччина, Румунія та Болгарія), що забезпечує переваги глобального масштабу для наших місцевим Клієнтам, які годують і будують наш світ.

Хайко А. Крайзель
Ми пишаємося нашою 10-річною історією успіху та клієнтоорієнтованості в Україні. День за днем ми вдосконалюємо свої навички та розширюємо портфоліо всесвітньо відомих брендів, щоб підтримати місцевих фермерів інноваційним та сучасним обладнанням, мережею оригінальних запасних частин по всій країні, а також професійно обладнаними майстернями та сервісними автомобілями.

Міжнародні принципи ведення бізнесу та надвисокі стандарти є додатковими перевагами роботи з нами. Тайтен Машинері Україна - це найкраще рішення для сільського господарства та найбільш кваліфіковані працівники, які забезпечать найкращий сервіс для Вашого бізнесу 
Хайко А. Крайзель - Генеральний директор, ТОВ "Тайтен Машинері Україна"

Історія Тайтен Машинері Україна

11
років на ринку України
17
дилерських центри зі складами запчастин та сервісними майстернями
200
співробітників

45
професійно обладнаних службові автомобілі
Олексій Грубрін
Олександр Коломієць
Аліна Нікітенко
3 box
ЛОКАЦІЇ
Щоб зв’язатися з нами, Ви можете знайти найближчу до вашої сільськогосподарської підприємства локацію Тайтен . Тайтен Машинері має 15 представництв в Україні, щоб забезпечувати найшвидший сервіс для виконання Ваших щоденних завдань. Перегляньте години роботи, перелік послуг та місця розташування локацій за посиланням.
КАР'ЄРА
Зацікавлені кар’єрою в Тайтен Машинері? Розпочніть пошук тут! Від бухгалтера до фахівця віддіулу кадрів, від сервісного інженера до фахівця з продажу запасних частин. Тайтен Машинері пропонує широкий вибір кар'єрних можливостей.
КОРПОРАТИВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Хочете дізнатися більше про Тайтен Машинері Україна? Переходьте за посиланням, щоб переглянути презентацію компанії та звертайтеся до нас у разі виникнення будь-яких запитань або пропозицій щодо співпраці.