Публікації

BEDNAR: Оптимальне рішення сезону
05/15/2024
Якщо агрегат максимально якісно готує ґрунт до наступних операцій у будь-яких умовах, його можна назвати найкращим. Мабуть не було ще такого сезону, аби усі операції з обробки ґрунту виконувались вчасно і за оптимальних умов – температури, вологості, кількості і стану рослинних решток тощо. 

KUHN виводить техніку на новий рівень щільності тюкування
05/13/2024
Компанія KUHN запропонувала своїм покупцям прес-підбирачі KUHN VB 3160, які гарантують оптимальну подачу рослинної маси. Широкий механізм захоплення маси забезпечує максимальну адаптацію до землі завдяки наявності маятникового механізму, що дозволяє працювати у найскладніших умовах з валками усіх типів.
Знайомство з новинками: сівалка BEDNAR MATADOR MO для смугової підготовки ґрунту та посіву за один прохід
04/26/2024
Найголовніше про НОВУ сівалку BEDNAR MATADOR MO ви можете дізнатися з цієї статті. Зверніть увагу на інновації, щоб зробити свій бізнес успішним
Техніка KUHN: KOSMA
04/24/2024
«Це правда, що ця модель легша і її легко налаштовувати. Комбінація борона/ KOSMA виправдала всі мої сподівання», – Вільфрід Лекарпентьє, менеджер SARL LE CARPENTIER.

З енергією - назавжди: Тайтен Машинері Україна стали ексклюзивним сервісним партнером для генераторів Butler
04/19/2024
Тайтен Машинері Україна стали ексклюзивним сервісним партнером для генераторів Butler від Emost AG (Швейцарія) - це унікальні акумуляторні генератори промислового класу потужністю 50 та 100 кВт
Ексклюзивно від Тайтен Машинері Україна: «НІБУЛОН» придбав перші навантажувачі Case IH Farmlift
04/16/2024
Максимум роботи – мінімум витрат. Нові телескопічні навантажувачі Case IH Farmlift 737 приступили до роботи на філіях «Бессарабська» та «Колосівський елеватор» компанії «НІБУЛОН». 
Посівний комплекс KUHN ESPRO: невибаглива потужність
04/12/2024
Дані машини призначені для мінімального або нульового обробітку з одночасним внесенням добрив у міжряддя або рядок. Універсальність та невибаглива потужність (від 100 к. с.) стали можливі завдяки простим і зручним регулюванням для оператора, а також низці сучасних електронних рішень. 
Розкидачі добрив KUHN AXIS – неперевершена точність внесення
04/09/2024
Розкидачі AXIS виготовляють у кількох модифікаціях, які відрізняються між собою, головним чином, місткістю бункера та шириною внесення добрив. Зокрема, місткість бункера може становити від 1000 до 4200 літрів, а робоча ширина – 12-50 метрів. 

Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
04/04/2024
В аграрних університетах з’явилися спеціальні факультети, де готують спеціалістів із захисту рослин від бур’янів, шкідників та хвороб. Розробка, виготовлення, вибір та експлуатація обприскувачів стали одними з найважчих задач в технічному забезпеченні землеробства.