Публікації

Досвід з перших вуст: ТОВ-ФІРМА "АГРО-ТРАК" з агрегатами BEDNAR на шляху до кращого результату
09/26/2022
Економіка диктує рішення. Обробити 2500 гектар землі, з мінімальними витратами пального і часу та максимальною якістю, заклавши потенціал наступного врожаю. ТОВ-ФІРМА "АГРО-ТРАК", яка працює на межі Рівненської та Хмельницької областей, починаючи агробізнес, користувалась орендованою та вітчизняною технікою. 
Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow
09/16/2022
Перевірка полем. Господарства «Фаворит-АГРО» та ФГ Колотуцького придбали по декілька комбайнів Case IH 250 серії й задоволені їх роботою. Чим керувалися при виборі саме комбайнів Case IH Axial-Flow 7250 та як зарекомендувала себе техніка на українських полях ми запитали у власників господарств. 
Система автоматичного водіння EZ-Pilot Pro – розумне рішення для кожного господарства
09/09/2022
Рішення для комбайнів, тракторів та обприскувачів, яке забезпечує високоточне керування, економію та ефективний збір врожаю. У перевагах системи EZ-Pilot Pro переконались в господарстві ТОВ "БІЛОЗІРСЬКЕ-АГРО".
Як завдяки BEDNAR TERRALAND TN знизити норму внесення міндобрив на 25%
08/29/2022
Перехід на технологію глибокого рихлення із внесенням добрив на глибину дозволило аграрному холдингу VITAGRO істотно вдосконалити вирощування кукурудзи та соняшнику.

Як OMEGA від BEDNAR покращує фінансові результати господарства?
08/22/2022
Компактна, універсальна, точна, технологічна та зручна. Попит на сівалки OMEGA від чеської компанії BEDNAR зростає! Популяція цих агрегатів в Україні збільшується. Аграрії відмічають, що це якісне рішення за привабливою ціною. 
Володарі ланів: комбайни, які гарантують якісний врожай
08/16/2022
Мрієте зібрати врожай швидко, якісно та найголовніше - з мінімальними втратами? Нова лінійка комбайнів Axial-Flow 250, бренду CASE IH дозволяє отримати надвисоку продуктивність та забезпечити якісний обмолот будь-якої культури 
Самохідний обприскувач - робота на результат. Яке додаткове обладнання варте уваги?
08/03/2022
Власники самохідних обприскувачів CASE IH PATRIOT високо оцінюють їх універсальність та надійність. Але що робити, якщо умови потребують більш гнучких рішень? 
Аграрії обирають SWIFTER: Якісний передпосівний обробіток без перевитрат
07/28/2022
Зручно, якісно і за приємною ціною. Компактор SWIFTER, з якого чеська компанія BEDNAR починала роботу в Україні, сьогодні став бестселером у аграріїв.
XAGнути агросектор: як агродрони впливають на економіку та ефективність підприємства?
07/21/2022
Обробити 40 тис. га дронами, стати «скальпелем» в руках агронома та зекономити значну кількість пального. Як в нових умовах показують себе агродрони, чи конкуренти вони класичним обприскувачам, технологічне доповнення до них чи передвісник титанічних змін?