Публікації

Сівалка точного висіву KOSMA M і рекордний для господарства врожай кукурудзи
01/20/2023
Ми отримали найбільший в історії нашого господарства врожай кукурудзи – розповідає Ігор Пельц, керівник СТОВ "СІЛЬЦІВСЬКЕ" – Як це вдалося? Сівалка. Яка? KOSMA M. Як її обрали? Нам була потрібна точна, легка та зручна сівалка, а Тайтен Машинері Україна запропонували саме таку.
Сталі рішення допомагають фермерам долати виклики
12/22/2022
Для сектору сільського господарства настав переломний момент, населення світу перевищило 8 мільярдів. Case IH, світовий лідер у виробництві сільськогосподарського обладнання, усвідомлює свою життєво важливу роль у підвищенні продуктивності фермерів, які продовжують годувати світ. 
Економіка прибутку: завдяки чому ФГ «Златар» отримали кращий врожай
12/13/2022
Врожай вище запланованого означає додаткові гроші для підприємства. В критичний рік фермерське господарство «Златар» Вінницької області на експериментальній ділянці в 200 га отримали врожай, що на 4 ц\га вище планових результатів. 
Тайтен Машинері Україна запрошує на безкоштовну онлайн конференцію по точному землеробству.
12/13/2022
Вже 16 грудня, цієї п’ятниці, відбудеться проведення онлайн-мітап за важливою для аграрії темою:

 «Що таке точне землеробство? Та як воно виручає під час війни?»

Ідеальний універсал CASE IH Farmall M: Titan Machinery представить в Україні трактор на 110 к.с.
12/05/2022
Обслуговування ферми, малого та середнього агробізнесу з мінімальними затратами пального та часу. Новий універсальний повнопривідний трактор Case IH Farmall M потужністю 110 к.с. вже доступний для перегляду та замовлення у Тайтен Машинері Україна.
 
На OkAgro презентували технології, що дозволяють економити до 20% під час обприскування
11/22/2022
Тайтен Машинері Україна презентувала на аграрній бізнес-конференції OkAgro 2022 технології для точного землеробства 
Тайтен Машинері Україна запрошує до участі в конференції OkAgro
11/16/2022
17 листопада відбудеться найприємніша подія року для українських аграріїв - унікальний майстер-клас з досвідом провідних фахівців галузі за один день в рамках конференції OkAgro. 

Спеціальна програма для українських аграріїв – аукціон причіпної ґрунтообробної техніки
11/14/2022
Потреба аграрного ринку в доступних та якісних агрегатах за теперішніх обставин є найбільш актуальною. Тайтен Машинері Україна створила можливість для вітчизняних аграріїв придбати нове та вживане причіпне обладнання на найкращих умовах.
Найпотужніша оновлена серія тракторів Case IH Quadtrac 600 вже в Україні
11/08/2022
Максимальна продуктивність, найскладніші завдання, для агрегатів з найбільшою шириною захвату, для роботи з мінімальним тиском на грунт і в умовах підвищеної вологості. Оновлена лінійка тракторів Case IH Quadtrac 600 вже на складах Тайтен Машинері Україна.