Базова станція RTK™

Базова станція RTK Trimble - надає сигнал для роботи з повторюваною точністю 2,5 см з року в рік. Передача сигналу відбувається через GPRS-Інтернет. У випадку втрати зв'язку автоматично відбувається перехід на сигнал 3,8 см від супутників.
Режим RTK забезпечує високу точність для всього циклу сільськогосподарських робіт, починаючи з підготовки ґрунту та закінчуючи збиранням. Відповідає агротехнічним вимогам вирощування всіх культур.
Господарства, які спеціалізуються на вирощуванні просапних культур, отримують велику перевагу при використанні RTK, оскільки вирощування цих культур вимагає найбільшої точності при посіві, обприскуванні, зрошенні та збиранні. При роботі за технологіями NO-TILL і STRIP-TILL режим RTK просто незамінний.
 
Запуск базової станції однією кнопкою завдяки технології Autobase
  • Робота з точністю до 2 см від ряду до ряду та від року до року
  • У радіусі дії сигналу (до 50км) одночасно можуть працювати до 300 транспортних засобів
  • Робота більше 10 годин від батареї при використанні мобільної версії станції

Мобільна базова станція Trimble® AgGPS® RTK легко встановлюється на тринозі та має акумулятор. 

Основними компонентами базової станції є GPS приймач, встановлений у фіксованій точці, та програмне забезпечення для керування таким приймачем і реєстрації даних на комп'ютері. Дані базової GPS станції дозволяють коректувати погрішності автономного визначення координат рухливими приймачами при пост-обробці польових даних.  

Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua