Комбайни зернозбиральні

Комбайни компанії Case IH серії Axial-Flow® 150 та Axial-Flow® 250 представлені Тайтен Машинері УКРАЇНА – це високопродуктивні машини, які спроєктовані для наших полів.

Серія Axial-Flow 250

10 ВАГОМИХ ПРИЧИН, ЩОБ ОБРАТИ КОМБАЙНИ CASE IH AXIAL-FLOW®

Комбайни Case IH Axial-Flow® в черговий раз задають нові стандарти у сільському господарстві та легко справляються з такими складними умовами, як збирання культур високої врожайності, зміни клімату або потреба у різкому збільшенні продуктивності та ефективності. Компанія Case IH, яка розробила однороторну конструкцію Axial-Flow для самохідних комбайнів, безперервно вдосконалює цю технологію, щоб підвищити продуктивність машин. Конструкція транспортера, ротора, зернового бункера, системи розвантаження та функцій автоматичного регулювання забезпечує високу зернопропускну здатність та полегшує збирання врожаю.

Серія Axial-Flow 150

Удосконалені комбайни Case IH Axial-Flow®150 Series мають підвищену продуктивність і забезпечують високу якість обмолоту зерна завдяки знаменитій однороторній конструкції, системі очищення Cross-Flow™ та збільшеній пропускній здатності.

Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua