СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА

Сільськогосподарське обладнання, яке продає TITAN MACHINERY UKRAINE, – це інвестиція, яка дає кожному фермеру впевненість у власних силах, і за допомогою цих машин фермери не тільки збільшують виробництво, але й зменшують свої довгострокові витрати.

В 2012 році Президент компанії Titan Machinery особисто започаткував діяльність компанії в Україні на урочистій презентації, високо цінуючи потенціал українського аграрного сектору як у європейському, так і світовому аграрному виробництві. За кілька років TITAN MACHINERY UKRAINE стала в Україні провідним постачальником найсучаснішої сільськогосподарської техніки кращих світових брендів, яка забезпечить модернізацію будь-якого фермерського господарства у сучасне та ефективне підприємство. Широкий асортимент техніки, що пропонує компанія, дозволяє кожному клієнту обрати необхідну модель та комплектацію для максимального задоволення потреби господарства серед таких всесвітньо відомих брендів сільськогосподарської техніки як CASE IH, Bednar, KUHN, McFarlane та ін., які компанія представляє в Україні як офіційний дилер.
 
Місія Titan Machinery полягала в тому, щоб створити портфоліо брендів з високим рейтингом у всьому світі, щоб налаштувати українського фермера з повним і оптимальним рішенням, адаптованим до його потреб.
banner
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua