Жниварка для збирання кукурудзи Olimac Drago 2™

Ви шукаєте жниварку для надійного збирання кукурудзи без втрат урожаю? Жодна інша жниварка не працює так ефективно, як DRAGO 2 від Olimac.
Її невеликий кут нахилу і проста конструкція дозволяє провести збирання в найскладніших умовах з малим міжряддям і полеглою кукурудзи. Крім того, DRAGO 2 означає низьке енергоспоживання, надійність, простоту обслуговування та мінімальне зношування.

МІНІМАЛЬНІ ВТРАТИ ВРОЖАЮ
DRAGO 2 оснащена запатентованою системою автоматичного регулювання відстаней між пластинами, що відривають. На кожному ряді регулюється відстань між пластинами автоматично та незалежно від інших рядів.

ПЛАСТИНИ АДАПТУЮТЬСЯ ПОСТІЙНО
DRAGO 2 постійно та оптимально адаптується до поточних польових умов і тим самим значно мінімізує втрати при збиранні. Її пластини працюють повністю автоматично. Під час збирання врожаю подальше втручання з боку оператора не потрібне.

КРАЩЕ ПРОТЯГИ СТЕБЛЯ
Протягуючі вальці DRAGO 2 на 25% довші, ніж у інших виробників. При тій же швидкості руху особливо довгі вальці раніше починають протяжку стебла, що веде до плавного протягування стебла і плавного відриву качана.

НІЯКОГО РІЗКОГО УДАРУ, ЖОДНОЇ ВІБРАЦІЇ
Встановлені ножі на вальцях, що протягують, вирівняні з точністю до міліметра. Це гарантує, що рослини кукурудзи будуть протягнуті вертикально донизу без будь-яких вібрацій. Таким чином, запобігає передчасній втраті качанів кукурудзи.

ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПОДРІБНЕННЯ
DRAGO 2 опціонально може бути оснащений подрібнювачем стебел. Подовжені ножі для подрібнення розташовані в центрі ряду та покривають всю робочу ширину кукурудзяної жниварки. Це забезпечує рівномірний розподіл рослинного матеріалу та запобігає утворенню валків.

МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ЗНОСУ
Подрібнювач DRAGO 2 встановлюється на головний редуктор без необхідності використання кутових передач, що дозволяє уникнути втрат потужності. Жодна інша система подрібнення кукурудзяних жниварок не має такої ефективності. Встановлені ножі подрібнювача загартовані, особливо зносостійкі та швидко змінюються. Оскільки використовуються лише два ножі на ряд, витрати на обслуговування DRAGO 2 зведені до мінімуму.

Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua