Навісні плуги KUHN Multi-Master 153™

Найкраще поєднання адаптивності, надійності та комфорту використання

Експерт в галузі оранки, компанія KUHN розробила лінійку MASTER 153 від 4 до 6 корпусів, щоб задовольнити потреби аграріїв і підрядників.
Плуги KUHN MASTER 153 оптимальні по ціні та оцінюються аграріями в усьому світі як еталонні навісні плуги.
Унікальна конструкція плугів MASTER забезпечує винятковий рівень продуктивності для досягнення високої врожайності та оптимізації фінансових результатів. Серед інших плугів на ринку їх вирізняє: простота використання та легкість регулювання для підвищення продуктивності і комфорту; надійність у поєднанні з міцністю конструкції та численними ексклюзивами від KUHN; якість роботи з повним загортанням пожнивних решток і бур'янів.
Завдяки оригінальним кованим деталям KUHN ви розширюєте межі можливостей використання вашого плуга та забезпечуєте точність роботи без втрат у продуктивності.
Репутація, знання та досвід KUHN у світі оранки гарантує, що вартість вашого плуга у разі перепродажу буде вищою, ніж у плугів інших виробників. 
Навісні плуги KUHN MASTER 153 мають спільну мету: допомогти вам швидко отримати віддачу від ваших інвестицій.
MASTER 153 з гряділем 150 х 150 мм призначений для інтенсивнішого використання та складніших умов роботи, ніж MASTER 123. З MASTER 153 ви зможете використовувати трактори потужністю до 270 к. с. Ця лінійка доступна у версіях від 4 до 6 корпусів, MULTI-MASTER та VARI-MASTER, із захистом розривним болтом Safe-T або гідравлічним захистом Hydro-Safe.
Тисячі користувачів вже обрали навісний оборотний плуг MASTER 153 за його надійність, зручність у використанні та якість роботи. KUHN займається розробкою та виробництвом плугів вже понад століття. Ці ноу-хау та досвід підвищать прибутковість ваших інвестицій завдяки вищій вартості перепродажу, ніж у плугів конкурентів.

Переваги:

Два варіанти відстаней між корпусами

Важливо вибрати свій плуг відповідно до робочих умов – зокрема, до системи вирощування культур, якої ви дотримуєтеся. З метою кращого пристосування до ваших робочих умов можна вибирати різні відстані між корпусами. Для цього слід врахувати такі параметри:
  • великим чи малим є обсяг решток
  • чи прибирається солома з поля
  • якою є попередня обробка рослинного покриву.На навісних плугах MASTER 153 доступно 2 відстані між корпусами:
  • 4 і 5 борозен – 102 см: ця відстань рекомендується для знищення живого рослинного покриву або для загортання ложа попередньо подрібнених решток. У цій конфігурації потік ґрунту легко циркулює між двома корпусами при збереженні оптимального положення передплужників. Витримується висока якість оранки, незважаючи на значний обсяг решток.
  • 5 і 6 борозен – 96 см: Це найкращий компроміс для максимізації пропускної здатності за присутності значного обсягу решток при збереженні робочого комфорту з маневреним плугом.

Дві системи робочої ширини

KUHN пропонує дві системи ширини різання: множинну або змінну.
  • Плуги MULTI-MASTER 153 дають можливість роботи на різній ширині: 35, 40 і 45 см (14, 16 або 18 дюймів). Зміна ширини здійснюється шляхом механічного регулювання – просто шляхом зміни болтів на тягах.
    Множинна ширина ідеально підходить для аграріїв, що працюють у постійних умовах з однорідним ґрунтом, рівномірні ділянки та відносно рівні ділянки з рівномірними обсягами рослинних решток.
    Плуги VARI-MASTER 153 дозволяють миттєво пристосовувати ширину різання до робочих умов. Зміна ширини різання здійснюється за допомогою гідравлічного регулювання з робочого місця оператора. Особливістю навісних плугів KUHN VARI-MASTER 153 є повна інтеграція системи змінної ширини в конструкцію рами для оптимального захисту механізму. Ширина різання може змінюватися від 30 до 50 см (12–20 дюймів) залежно від відстані між корпусами вашого плуга.Плуги VARI-MASTER 153 ідеально підходять для підрядників та аграріїв, що працюють у мінливих умовах: наявна тягова потужність, нерівна поверхня ґрунту, брак зчеплення, бажаний профіль оранки, обсяг решток, які потрібно загортати, форма поля,

Прості і доступні налаштування без інструментів

Налаштування плуга мають визначальне значення для досягнення найвищої якості роботи. Їх необхідно точно коригувати при будь-яких змінах умов роботи. KUHN забезпечує вам ідеальне регулювання плуга завдяки простим, інтуїтивно зрозумілим налаштуванням без інструментів. Простота і точність плугів MASTER 153 дають змогу оптимізувати витрату пального та зношування робочих деталей.
Всього за кілька секунд ви зможете скористатися тонкими і точними налаштуваннями, які забезпечать вам бездоганну якість роботи та зростання продуктивності. Налаштування вертикалі, зміщення чи глибини – усі вони практичні і прості.
Для підвищення комфорту усі налаштування плуга (зміщення, вертикаль, робоча глибина, тиск захисту NSH) можна здійснювати з кабіни за допомогою гідравліки. В неоднорідних робочих умовах оператор може регулювати різні параметри плуга на ходу, не перериваючи оранки.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua