Сівалка точного висіву KUHN KOSMA Select™

KOSMA – це нове поповнення лінійки сівалок точного висіву KUHN. Це саме те знаряддя, яке потрібно для роботи з легким трактором; KOSMA дозволяє сіяти на оброблених полях або площах мінімального обробітку зі швидкістю від 4 до 8 км/год. Ця нова сівалка посідає проміжне місце між PLANTER 3 та MAXIMA 3. KOSMA забезпечує гармонійний баланс між масою та швидкістю висіву на обробленому ґрунті для обмеження ущільнення та зменшення споживання пального. Точність висіву надзвичайно важлива для KUHN, тому KOSMA оснащується системою розподілу MAXIMA 3, яку тисячі аграріїв вже високо оцінили за надзвичайну точність та здатність працювати з багатьма різними типами насіння. KUHN адаптується до ваших вимог щодо кількості машин та дорожніх вимог, пропонуючи широкий асортимент шасі для господарств, які вирощують багато культур, підрядників, кооперативів, зернових та буряківничих господарств. Ви також можете уповні використати усі переваги передових технологій точного землеробства, щоб підвищити рівень комфорту роботи та продуктивність. Легка і економічна, вона гарантує рівномірну закладення насіння і якісну роботу в умовах високої вологості!

Сівалка призначена для господарств з площею просапних культур від 100 до 500 га і розрахована для посіву по добре підготовленому грунті на швидкостях від 4 до 8 км / год.

Сівалка поставляється в Україну в двох модифікаціях:

- причіпна KOSMA select TM8R

- навісна KOSMA select M8R

Вражаюча легкість

Вага сівалки Kosma без навантаження становить менше 95 кг. Тому для неї потрібні трактори меншою вантажопідйомності. Таким чином, можна заощадити на паливі і зменшити ущільнення грунту при посівних роботах.

Відмінне співвідношення ціни та якості
Легкість і хороша пропускна здатність роблять сівалки KOSMA вигідним придбанням в співвідношенні ціна, якість і продуктивність. Міцні і надійні, вони задовольнять потреби селянсько-фермерських господарств.

Підходить для технології мінімального обробітку ґрунту
Землерийна система KOSMA легко адаптується і дає додаткове навантаження 12,5 або 25 кг, що забезпечує добре проникнення і стабільну посадку в добре підготовлений грунтовий шар. Передні опції дозволяють адаптувати конфігурацію до необхідних умов.


  • Складна причіпна рама для посіву просапних культур з міжряддями 45/50, 70, 70/75 см.
  • Висіваючий модуль із бункером 50 л дозволяє працювати зі швидкістю до 8 км/год
  • Невисокі вимоги до потужності трактора: на 30% нижче в порівнянні з ін. 8-рядними сівалками.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua