Система телематики AFS Connect™

У системі AFS Connect використовується комбінація супутників GPS і технології стільникового зв'язку для бездротового з'єднання обладнання від дисплеїв Case IH AFS Pro 300 або Pro 700 до офісних комп'ютерів у режимі реального часу. За рахунок цього надається інформація в реальному часі, що допомагає керувати парком машин, проводити звіти про ефективність, віддалено управляти файлами та здійснювати двостороннє спілкування.

Доступні дві конфігурації AFS Connect
AFS Connect Manager забезпечує можливості керування парком машин, відстеження місця розташування машин і перегляду робочого стану. Функції оповіщення та безпеки для захисту від крадіжок або неправильної експлуатації включають налаштування геозон для контролю знаходження машини в певних межах, а також налаштування часу закінчення робіт для відправлення попередження при роботі машини в неробочий час.

AFS Connect Executive включає всі компоненти AFS Connect Manager, а також деякі значні поліпшення.
До них відносяться наступні:
  • Функція двостороннього спілкування, що допомагає фермерам/керуючим обирати машину, на яку необхідно відправити інформацію. Повідомлення можуть миттєво відображатися на дисплеях машини, а оператори машини можуть відповідати для підтвердження.
  • Віртуальний дисплей, за допомогою якого фермери/керуючі можуть переглядати монітор кожної машини на своєму комп'ютері. Інформація оновлюються кожні 15 хвилин.

Можна переглядати зону покриття, час роботи машини, витрати палива і багато інших даних, а відображення на комп'ютері можна налаштувати для відображення інформації найефективнішим способом.
Телематичні дані, які надаються AFS Connect, передаються на офісний комп'ютер у режимі реального часу. Це значить, що керуючі можуть відправити миттєві рекомендації або інструкції, якщо потрібно скорегувати робочий процес.
Телеметричні дані дозволяють приймати адміністративні рішення з більшою точністю та більш виважено для підвищення ефективності роботи.
Завдяки AFS Connect можна побачити місце та час роботи машини для планування наступного етапу роботи.
Точне знання того, де перебуває трактор або комбайн (в якому полі або в якій частині поля), дозволяє направляти вантажівки або бензовози до машини в поле, звівши до мінімуму тимчасові витрати та забезпечуючи максимальну ефективність роботи співробітників і машин.
За допомогою AFS Connect Manager можна отримувати оповіщення при виході машини із зазначеної області. Дане рішення володіє не тільки функціями безпеки, але також допомагає власниками стежити за тим, щоб оператори, особливо якщо вони недосвідчені або не знають особливостей ферми, дотримувалися встановлених маршрутів і обраних областей.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua