Farmall JX™

ПОТУЖНІСТЬ ДЛЯ РОБОТИ

Всі моделі Farmall JX оснащені модернізованими двигунами з турбонаддувом FPT Industrial серії S8000, що відповідають вимогам стандарту Tier 3, ретельно налаштованими для забезпечення оптимальної паливної ефективності та максимальної потужності. Нова ергономічна кабіна CAB або відкрита конфігурація платформи ROPS доступні на ваш вибір. Модельний ряд Farmall JX включає в себе модель потужністю 110 к.с., що пропонує абсолютно новий рівень потужності та продуктивності.

ЛЕГКИЙ ДОСТУП І ЧУДОВИЙ ОГЛЯД

Тонкі стійки, великі дзеркала і широке лобове скло означають, що з Farmall JX огляд навантажувачів і причіпних або навісних знарядь є одним з найкращих в цьому секторі.

ЕРГОНОМІКА

Логічно розташовані органи управління з чіткими, лаконічними приладами є частиною пакету, який полегшує виконання завдань при роботі з Farmall JX. Важелі та перемикачі легко лягають в руку, роблячи керування інстинктивним після короткого часу за кермом.

ПОТУЖНА ГІДРАВЛІКА ТА ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ

Трактори Farmall JX оснащені гідравлічною системою з відкритим центром 40,1 л/хв, насосом з високою подачею 51,7 л/хв або мегапотоком 63 л/хв і можуть бути обладнані до трьох задніх дистанційних клапанів. Вантажопідйомність задньої навіски становить до 4700 кг на кульових кінцях. Вал відбору потужності 540 об/хв входить в стандартну комплектацію разом з валом відбору потужності для роботи на землі. Опціонально ви можете вибрати між 540/540E об/хв або 540/1000 об/хв і сервоприводом включення валу відбору потужності.

ДОСТАТНЯ ПОТУЖНІСТЬ

Двигуни Tier 3 з турбонаддувом і проміжним охолодженням, механічним уприскуванням забезпечують надійну потужність день у день. Проста та надійна конструкція забезпечує безперебійну, довговічну роботу та зменшує потребу в технічному обслуговуванні.

ШВИДКІСТЬ І БЕЗПЕКА

Доступний широкий вибір трансмісій, включаючи синхронізовану коробку передач 12 x 12, повзучу коробку передач 20 x 12 або Powershuttle 12 x 12, що дозволяє змінювати напрямок руху без зчеплення. Трактори Farmall JX можуть розвивати максимальну швидкість 30 км/год або 40 км/год, а для додаткової впевненості під час зупинки, незалежно від умов, на всіх моделях опціонально встановлюється гальмівна передня вісь.

Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua