Трактори

Трактори CASE IH посідають одну з лідируючих позицій на ринку тракторів для великих господарств. CASE IH пропонує професійні комплексні рішення для професійних замовників. Трактори CASE IH – це синонім ефективності і низької витрати пального. Лінійка тракторів CASE IH включає такі моделі колісних тракторів: Farmall M, Maxxum, Puma, Magnum AFS Connect, Steiger. А також дві моделі гусеничних тракторів Magnum rowtrac AFS Connect і Quadtrac. Трактори та зернозбиральні комбайни CASE IH дозволяють фермерам швидше домогтися поставлених цілей.
Трактори CAESE IH не тільки ефективно виконують свою роботу, а й дбайливо ставляться до ґрунту. Усі моделі тракторів CASE IH відзначаються низькою вагою і високою вантажопідйомністю. Це дає змогу гнучко використовувати варіанти баластування – єдиний правильний спосіб оптимально захистити ґрунт.
CASE IH– це не просто трактор. Бренд CASE IH говорить сам за себе. Які б роботи ви не виконували – трактори CASE IH дозволяють ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua