Жниварка для збирання кукурудзи Olimac Drago GT™

ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ КУКУРУЗИ НА НОВОМУ РІВНІ.

Завдяки автоматичним пластинам із запатентованим демпфером жниварка запобігає втратам не тільки качанів, а й зерен. Нова система подвійного подрібнення з ефектом ножиць забезпечує чисте подрібнення та рівномірний розподіл подрібненої кукурудзи по всьому полю навіть на високих швидкостях збирання.

ПОДВІЙНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ З ЕФЕКТОМ НОЖИЦЬ
DRAGO GT доступний із революційною системою подвійного подрібнення, запатентованою Olimac. Кожен ряд оснащений чотирма ножами подрібнювача, що обертаються в протилежних напрямках. Вони розташовані в шаховому порядку по висоті та перекривають один одного, таким чином подрібнюючи стебла кукурудзи як ножиці.

РІВНОМІРНИЙ ПОДРІБНЕНИЙ МАТЕРІЯЛ
Система подвійного подрібнення DRAGO GT покриває всю робочу ширину жниварки ріжучими ножами. Це гарантує рівномірний результат подрібнення навіть у разі неточно посіяних рядів. Висока швидкість обертання ножів забезпечує оптимальне подрібнення кукурудзяної маси навіть за високих робочих швидкостях збирання.

ПОЛЕ ГОТОВЕ ДО ОБРОБКИ
Ріжучі ножі DRAGO GT працюють майже паралельно до землі, що забезпечує низький зріз стебла. Стерня кукурудзи коротшає до довжини кілька сантиметрів і розподіляється рівномірно по всьому полю, що забезпечує швидке компостування і ефективний захист від шкідників.

МІНІМАЛЬНІ ВТРАТИ ВРОЖАЮЧА
DRAGO GT оснащена запатентованою системою автоматичного регулювання відстаней між пластинами, що відривають. На кожному ряді регулюється відстань між пластинами автоматично та незалежно від інших рядів.


Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua