Картографування врожайності™

Ключовим елементом точного землеробства є створення карт врожайності, які дозволяють не тільки оцінювати ситуацію на полі, а і тестувати нові технології.

Моніторинг врожайності є привабливою опцією при зборі врожаю, адже в масштабах одного поля дає розуміння більш та менш прибуткових зон. Маючи карти, фермер може впливати на них при сівбі та внесенні добрив, а також вибудовувати економічні стратегії. Тому оснащення комбайна системою контролю врожаю потребує належної уваги.

ЗОНДУВАННЯ ВОЛОГИ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ
Датчик вологості вимірює вологість зерен у режимі реального часу. Зразки беруться кожні 30 секунд, а дані передаються на монітор IntelliView™ IV. Оскільки інформація надається в реальному часі, оператор постійно отримує нові відомості і може належним чином настроїти параметри машини. Для забезпечення найбільш точних показань потрібне калібрування датчика для кожного окремого типу культури.

КАРТА ВРОЖАЮ
Ексклюзивний запатентований високоточний датчик урожаю вважається найкращим у своєму класі. Його конструкція нейтралізує ефект затирання зерна. Незалежно від виду, сорту або вмісту вологи в ядрі, цей датчик виконує надзвичайно точні вимірювання врожаю. При цьому після початкового калібрування датчика на початку сезону подальшого втручання у його роботу не потрібно.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua