Система точного землеробства AFS AccuGuide™

Системи сучасного землеробства (AFS™) компанії Case IH лідирують у сфері точного землеробства вже більше десяти років, даючи фермерам можливість управляти повним циклом виробництва сільськогосподарських культур. Засоби Case IH AFS™ містять все необхідне для забезпечення точності при кожній операції: ми гарантуємо повторюваність до 2,5 см, зменшення числа накладок і скорочення виробничих витрат, а також максимальне використання потенціалу ваших земель.

ACCUGUIDE являє собою оригінальне інтегроване GNSS-рішення автоматичного керування CASE IH. 

Перейшовши на систему автоматичного наведення, ви зможете зменшити кількість пропусків і накладень, знизити витрати на паливо та робочу силу, більш ефективно управляти внесенням насіння, добрив і хімікатів, спростити робочий процес і навіть продовжити робочий день, коли це особливо важливо. Система AFS RowGuide™ разом з AFS AccuGuide™ забезпечує точне рульове керування без участі водія при збиранні кукурудзи, знижуючи стомлюваність оператора під час тривалих робочих змін.

Використовуйте засоби наведення та рульового керування Case IH, наприклад, AFS AccuGuide™ для тракторів і комбайнів, щоб підвищити ефективність роботи. Похибка при використанні цих систем у порівнянні з попереднім роком становить від 20 до 2,5 см. Перейшовши на систему автоматичного наведення, ви зможете зменшити кількість пропусків і накладень, знизити витрати на паливо і робочу силу, більш ефективно управляти внесенням насіння, добрив і хімікатів, спростити робочий процес і навіть продовжити робочий день, коли це особливо важливо. Система AFS RowGuide™ разом з AFS AccuGuide™ забезпечує точне рульове керування без участі водія при збиранні кукурудзи, знижуючи стомлюваність оператора під час тривалих робочих змін.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua