Підбирач PW8™

ПІДБИРАЧ PW8

Інженери-дизайнери доклали максимум зусиль, щоб зробити підбирач PW8 простим та зручним в експлуатації. Ви можете розраховувати на простоту встановлення та високу продуктивність. Підбирачі PW8 – це правильний вибір!

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ У БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Посилена труба шнека та надійний ланцюговий привід дозволить підбирачеві PW8 легко впоратися з великими навантаженнями. Обидва полотняні механізми наводяться в рух незалежними гідромоторами. Рух полотен прямує запатентованими роликами з V-подібними канавками. Таким чином PW8 легко підбирає навіть найбільші валки.

УПРАВЛІННЯ

Налаштування підбирача PW8 регулюються через систему керування комбайна: автоматичне регулювання висоти та поперечного нахилу жниварки.

ПРОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ

Проста система натягу стрічок легко відрегулювати по індикаторах натягу, а перехід на кріплення метричної розмірності дозволяє проводити регулювання в одну мить.

КОПІЮВАННЯ ПРО ПРИНЦИПУ "ЗАПУСТИЛИ І ПРАЦЮЙ"

Проста та ефективна система копіювання з пружинним демпфуванням забезпечує флотацію в діапазоні до 457 мм за рахунок опорних коліс і не потребує регулювання під час роботи або блокування під час транспортування. Значення на індикаторах флотації добре видно по обидва боки машини, розуміння того, чи підбирач PW8 працює у оптимальному режимі.

СУМІСНІСТЬ БРЕНДІВ

Перехід на комбайн іншої моделі за допомогою переобладнання для PW8 MacDon. Ці комплекти дозволяють використовувати підбирач із комбайнами більшості брендів, що збільшує вартість перепродажу.

СКОРОЧЕННЯ ВТРАТ


Переднє та заднє полотно встановлені внахлест і мають щільні з'єднання та ущільнювачі. Це значно скорочує втрати.

ЛЕГКЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

П'ять точок мастила, через кожні 100 мотогодин, забезпечує швидке та легке обслуговування цієї машини.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПІДБИРАЧА PW8

Маса 1452 кг
Габаритна ширина 5639 мм.
Ефективна ширина підбору 4470 мм між дільниками
Повна висота 2461 мм
Діаметр шнека 610 мм
Швидкість обертання шнека 0-200 об/хв (залежно від моделей комбайна)
Ланцюг приводу шнека цільний ланцюг #80
Приводний вал Для важких умов експлуатації, діаметр 35 мм, повністю захищений, із вбудованою муфтою
Транспортери Кожна дека складається з чотирьох транспортерів шириною 1125 мм, пов'язаних в єдине ціле та обладнаних запатентованою V-подібною напрямною доріжкою на правій стороні.
Швидкість транспортера 10,7 м/хв (залежно від моделей комбайна)
Пальці транспортера 127 мм, пластмасові
Ролики транспортера Великий приводний ролик 127 мм, і натяжний ролик 102 мм (однакові на обох деках) з V-подібними пазами на правій стороні забезпечують правильний рух транспортера і зменшують прослизання
Привід транспортера Два гідромотори, 97 куб.
Колеса копіра 18,5/8,50-8, з регульованою висотою
Система копіювання жниварки Система з пружинним демпфуванням не вимагає регулювання або блокування при транспортуванні і має колесо, що працює 457,2 мм
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua