Сівалка для смугового посіву MATADOR MO™

Сівалка MATADOR MO призначена для смугового посіву культур відповідно до технології Strip-Till. Технологія смугового обробітку з одночасним посівом дає абсолютно новий погляд на організацію посівів. Конструкція агрегату базується на нових агрономічних та законодавчих тенденціях ЄС щодо мінімізації гербіцидів за рахунок механічного обробітку посівів.

СМУГОВА ПІДГОТОВКА ҐРУНТУ ТА ПОСІВ ЗА ОДИН ПРОХІД

MATADOR MO – це ідеальні комбіновані сівалки, які виконують глибокий обробіток ґрунту та посів за один прохід. Перевага цього технічного рішення полягає в тому, що перед безпосереднім посівом відбувається розпушування ґрунту в смугах розміщення майбутніх рослин і локальному точному внесенні добрив на глибину розміщення кореневої системи. Технологія Strip-Till передбачає такі агрономічні переваги, як збереження вологи, протиерозійний захист, краще прогрівання та аерація ґрунту у смугах, зменшення кількості проходів по полю, а також більш ефективне використання добрив.

СТІЙКИ ACTIVE-MIX

MATADOR MO оснащений стійками Active-Mix для активного розпушування на максимальну глибину до 35 см з можливістю внесення добрива в ґрунтовий профіль або на поверхню ґрунту. Робочі стійки оснащені надійним гідравлічним захистом AUTO-RESET з максимальним зусиллям спрацювання 870 кг (максимальна висота підйому 30 см). Стійки можуть бути оснащені долотами 40 або 80 мм у версії LONG LIFE.

ДИСКОВА ВИРІВНЮЮЧА СЕКЦІЯ ПІСЛЯ ДОЛІТ

Дискова секція знаходиться за секцією доліт і регулюється гідравлічно. Дискова секція використовується для вирівнювання горизонту ґрунту перед проходом шинного котка (підходить для посіву більшості видів зернових культур) або навпаки для створення гребнів (це може бути затребувано для посіву ріпаку).

БУНКЕР ПІД НАДЛИШКОВИМ ТИСКОМ

Сівалка MATADOR MO оснащена двокамерним бункером загальним об’ємом 5000 літрів (співвідношення 40:60). Завдяки герметичному закриттю бункера у ньому створюється надлишковий тиск. Ця технічна конструкція дозволяє дозувати велику кількість матеріалу з високою точністю незалежно від розміру насіння/добрива.

ДВА ВАРІАНТИ МІЖРЯДДЯ

За бажанням MATADOR MO може бути оснащений навісною сівалкою CORSA CN з міжряддям 12,5 см для більшості зернових культур та умов роботи. Міжряддя 16,7 см підходить для роботи в умовах великої кількості опадів або з більшою кількістю рослинних решток на поверхні поля.



Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua