Сівалка точного висіву пневматична KUHN MAXIMA 3 TRM E™

KUHN продовжує впроваджувати інновації випуском своїх нових пневматичних однозернових сівалок MAXIMA 3.

Щоб задовольнити максимум потреб, було створено 12 моделей від 6 до 12 рядів для висіву в діапазоні відстаней 37,5–80 см. Сівалки MAXIMA 3 для висіву кукурудзи, соняшнику, буряків, ріпаку, сорго, сої та квасолі стануть вашим найкращим союзником в успішній сівбі.

Ця нова лінійка має низку важливих переваг: точність, швидкість, надійність, міцність та адаптивність.

Найвища точність – до 10 км/год.

Завдяки кращому відбору і вивільненню насіння MAXIMA 3 поліпшує точність висіву на швидкості до 10 км/год. Сівалка забезпечує виняткову стійкість і надзвичайно високу рівномірність глибини висіву завдяки потужній системі керування глибиною (макс. 180 кг). Крім того, точка падіння насіння знаходиться там, де копіювальні колеса торкаються ґрунту для ідеального розміщення.

Розвиток систем розподілу та тиску на ґрунт

Нова сівалка MAXIMA 3 також має два основні удосконалення:

  • Систему постійного тиску контролю глибини, просту і легку в регулюванні без інструментів. Є 4 різні положення налаштування із загальним тиском диска 180 кг. Одинарна пружина стабілізує положення машини та забезпечує поліпшене розміщення насіння.
  • Розподіл також поліпшується внаслідок оптимізації відбору завдяки внутрішній стінці. Новий ежектор сприяє точнішому розміщенню насіння. Поєднаний з удосконаленим дозувальним люком та пневматичною системою для забезпечення оптимального вивільнення насіння. Диски мають більше отворів, щоб забезпечити ідеальний відбір насіння.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua