Magnum AFS Connect™


Трактори серії Case IH Magnum – це гармонічне поєднання технічної краси та передових технологій. Уже традиційно ретельний підхід інженерів корпорації CNH до розробки лінійки тракторів Magnum у поєднанні з високою якістю комплектуючих надає неперевершений рівень комфорту та надійності.
Кожного дня сільське господарство ставить перед вами нові виклики та відкриває нові можливості. Господарюйте по-своєму, прокладайте власний шлях та споглядайте процвітання вашого бізнесу. Свобода діяти на власний розсуд також є визначальною рисою і нового Magnum AFS Connect. Він доступний з трансмісією CVXDrive або PowerDrive в колісній версії та версії Rowtrac, а вся лінійка включає 12 моделей.
Кожний із тракторів Magnum має у своєму арсеналі найширший перелік допоміжних систем, призначених для задоволення потреб самих вимогливих споживачів.ДВИГУН
Сучасний економічний 6 циліндровий рядний FPT Cursor 9, який відповідає нормам Tier 2, 4 клапани на циліндр для кращого газообміну, турбонагнітач з електронною змінною геометрією. APM Automatic Productivity Management (автоматичне управління продуктивністю). Допомагає зменшити споживання палива шляхом координування частоти обертання двигуна та передавального числа трансмісії за допомогою Multicontroller або педалі ходу.

ТРАНСМІСІЯ
Трансмісія PowerDrive 18 x 4. Ця передача забезпечує вісім робочих швидкостей в діапазоні 4,9 – 12,9 км/год (3 -8 миль/год), із зміною швидкості 15% між передачами. Швидкості руху на дорозі 40 км/год. Трансмісія PowerDrive дозволяє перемикатися через усі передачі без розривів крутного моменту. Автоматичні налаштування польового або дорожнього режиму для максимального комфорту.

AFS CONNECT
Оновлений 12 дюймовий кольоровий сенсорний монітор AFS Pro 1200, який використовує програмне забезпечення на базі Android разом із системою AFS Vision Pro і може бути налаштований відповідно до потреб оператора. Він використовується для автоматичного водіння, налаштування конфігурації трактора, моніторингу системи трактора дистанційної діагностики тощо. Революційна система телематики AFS Connect забезпечує передачу даних в режимі реального часу, віддалений перегляд монітора трактора та його дистанційним обслуговуванням.
ГІДРАВЛІЧНА АМОРТИЗАЦІЯ ПЕРЕДНЬОГО МОСТА
Гідравлічна амортизація переднього моста – стабільність, яка дозволяє уникати надмірного буксування коліс, покращує зчеплення з грунтом, що в свою чергу забезпечує кращі тягові та економічні показники роботи трактора в полі, а також дозволяє операторові збільшити робочу зміну ~ 30% При ході підвіски 100 мм розгойдування кабіни зменшується на ~ 58%.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua