Система диференціального внесення матеріалів Field-IQ™

Система диференціального внесення матеріалів Field-IQ дозволяє здійснювати моніторинг посіву, контролювати внесення матеріалів і нормувати подачу насіння, що запобігає перевитраті насіння і добрив.

Функція автоматичного керування секцій у системі Field-IQ призначена для незалежного вмикання або вимикання індивідуальних посівних апаратів або секцій на вже засіяних ділянках або з використанням даних карт-завдань диференційованого посіву. Усунення перекриттів дозволяє максимально реалізувати потенціал насіння і збільшити врожайність. Крім того, знижується непродуктивна витрата насіння. Економія прямо пропорційна ширині захвата сівалки та складності контуру поля, максимальна економія може скласти до 15%.

Основні переваги:
  • Зниження витрат на насіння за рахунок виключення перекриттів, у тому числі на розворотних смугах і обсівах
  • Усунення перекриттів зменшує вартість посівного матеріалу та поліпшує врожай
  • Посів у темний час доби
  • Зниження втрат урожаю внаслідок конкуренції за живильні речовини у двійниках
  • Підвищення продуктивності і швидкості сівби - немає необхідності сповільнювати агрегат для підняття або опускання сівалки
  • Запис і зберігання інформації про посів, включаючи загальну середню кількість посіяного насіння на гектар
  • Винятково легкий контроль над функціями сівалки без необхідності залишати кабіну трактора
  • Зниження перевантаженості кабіни приладами: один дисплей для посіву, диференційованого внесення матеріалів і точного водіння
  • Керування диференційованим внесенням

Система Field-IQ дозволяє вносити добрива і сіяти зі змінною нормою, диференційовано для максимально ефективного використання отриманих даних про строкатість ґрунтової родючості. Диференціювання норми відповідно до карти-завдання для насіння і добрив дає можливість зіставляти густоту посіву та дози з характеристиками родючості. Система сумісна з гідравлічними клапанами більшістю сівалок відомих світових виробників. Якщо на сівалці немає системи змінного дозування, вона може бути модернізована гідравлічними приводами Trimble Rawson ACCU-RATE.

Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua