Puma™

Case IH PUMA – це лінійка високоефективних багатофункціональних тракторів середнього рівня потужності. Завдяки невеликим розмірам і гарній маневреності вони з легкістю виконають будь-які роботи на тваринницькій фермі, а висока потужність двигуна стане у нагоді фермеру невеликою площею полів.
Трактори PUMA обладнані надзвичайно комфортними кабінами з відмінним круговим оглядом, надійними та зручними трансмісіями PowerShift™ і широким переліком допоміжного робочого устаткування. Всі ці переваги у поєднанні з високим рівнем сервісу від Titan Machinery забезпечать Вам надійного помічника на довгі роки.

ДВИГУН
Дизельні двигуни з системою Common Rail, що відповідають міжнародному стандарту викидів Tier 3, відзначаються чудовою економічністю та великим експлуатаційним ресурсом. На тракторах Puma встановлені 4-клапанні дизельні двигуни об’ємом 6,7 л із Турбо наддуванням, проміжним охолодженням та низьким рівнем викидів для отримання потужності та ефективності одночасно. Двигун здатний розвинути максимальний крутний момент вже при 1400 об/хв під час виконання тягових операцій в полі, а при використанні обладнання, що працює від ВВП, чи транспортуванні вантажів - при 1600 об/хв.
ТРАНСМІСІЯ
На моделі Puma доступна трансмісія Semi Powershift. Ви повністю управляєте своїм трактором Puma, використовуючи 7 робочих швидкостей в діапазоні 4-12 км/год, та маєте 10 додаткових передач для переднього та 6 для заднього ходу із ходозменшувачем. Передачі можна перемикати при повному навантаженні, навіть при операціях із задіянням великих тягових зусиль трактора. Такі технічні особливості як перемикання передач кнопками вверх/вниз на багатофункціональному Multicontroller без використання зчеплення забезпечать простоту та комфорт управління, підвищуючи вашу продуктивність та зменшуючи втомлюваність.
ПАНОРАМНИЙ ОГЛЯД
Ергономічна кабіна забезпечує безперешкодний огляд на 360 градусів. Панель управління на передній стійці кабіни із додатково установленим монітором продуктивності надає миттєвий доступ до управління найважливішими системами трактора і до всієї необхідної оперативної інформації.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua