Доступна економія: як EZ-Pilot Pro допомагає заощадити ресурси господарства
Доступна економія: як EZ-Pilot Pro допомагає заощадити ресурси господарства
Доступна економія: як EZ-Pilot Pro допомагає заощадити ресурси господарства

Доступна економія: як EZ-Pilot Pro допомагає заощадити ресурси господарства


06/07/2024

Два роки тому, під час найбільш критичної фази для українських аграріїв, прогресивні господарства зробили інвестицію у майбутнє, придбавши універсальну систему автоматичного водіння EZ-Pilot Pro від Тайтен Машинері Україна. Результатом цього вдалого рішення є задоволені економічними показниками власники та впевнені інженери через відчутне зменшення ризиків, що виникають внаслідок помилок оператора.

Точність=економія. Перекриття та пропуски, особливо під час роботи вночі чи у моменти підвищеного навантаження на оператора – це втрати пального, насіння, добрив та засобів захисту рослин. Окрім того, що система EZ-Pilot Pro дозволяє повністю виключити людський фактор, вона також має додаткову перевагу – універсальність. Можливе встановлення підрулюючих пристроїв  додаткових монтажних комплектів на трактори та комбайни та розумних навігаційних контролерів NAV 900 які є абсолютно мобільними та адаптивними для роботи на будь-якій самохідній одиниці техніки у вашому парку. 

«Ми відчули як встановлена нами система EZ-Pilot Pro з перших днів роботи почала відпрацьовувати інвестовані кошти в її придбання» - зазначив Володимир Зайчук, головний інженер ТОВ «Білозерське-Агро». 
 
В середньому господарства, які використовують EZ-Pilot Pro, досягають таких показниківдо 15% економія пального 

  • до 10% підвищення продуктивності комбайну 
  • робота без перекриттів
  • зменшення втоми оператора та корекція помилок 
  • можливість продуктивної роботи за умов поганої видимості і вночі

Універсальна система автоматичного водіння EZ-Pilot Pro складається з таких компонентів:

  1. підрулюючий пристрій EZ-Pilot Wheel, який встановлюється на ваші комбайни, трактори, самохідні обприскувачі та забезпечує автоматичне водіння з точністю до 3 см. Придбавши додаткові монтажні комплекти, ви можете підготувати до роботи будь-який трактор, комбайн чи обприскувач у вашому господарстві 
  2. навігаційний контролер NAV 900, який підтримує будь-який сигнал корекції та має функцію автоматичної компенсації рельєфу
  3. працює з штатними терміналами CNH Pro 700 або IntelliView™ IV (не потрібно купувати додатково, якщо у вас техніка брендів CNH)

Нові комплекти обладнання доступні в дилерській мережі Тайтен Машинері Україна в усіх регіонах України. Встановлення системи та навчання механізатора займає один робочий день та проводиться безкоштовно, після чого EZ-Pilot Pro знімає навантаження з оператора, дозволяючи працювати довше та продуктивніше, підвищуючи прибуток та рівень безпеки господарства.
 
Перегляньте відео про роботу пристрою.