Основа ґрунтообробітку: Глибокорозпушувачі BEDNAR TERRALAND поза конкуренції
Основа ґрунтообробітку: Глибокорозпушувачі BEDNAR TERRALAND поза конкуренції
Основа ґрунтообробітку: Глибокорозпушувачі BEDNAR TERRALAND поза конкуренції

Основа ґрунтообробітку: Глибокорозпушувачі BEDNAR TERRALAND поза конкуренції


07/24/2023

Чому ґрунтообробний агрегат чеської компанії BEDNAR, яку на українському аграрному ринку представляє Тайтен Машинері Україна, стає таким популярним?

Від новинки до «золотого стандарту». Глибокорозпушувачі TERRALAND TN мають вже велику популяцію в Україні. Сьогодні його називають «золотим стандартом» ґрунтообробітку, який має бути в кожному господарстві, що прагне досягнути значних результатів. 

- Згадую як прийняли рішення про придбання. Давно вже це було. Їздили з керівництвом на День поля і побачили агрегат в роботі - розповідає Микола Чепурний, Агроном господарства СТОВ "Привітівське". - І вже працюємо чотири роки з Terraland TN 3000 HD7R Profi. За цей час лише долота міняли – жодних поломок. Претензій ніяких, свою роботу виконує ідеально. У нас споконвіку була тільки оранка, на полях після дощів стояла вода. Тепер жодних проблем! Після закриття вологи навіть культивацію не проводимо - запускаємо сівалку. Збираємо врожаї за планом: соняшник, кукурудза, соя, гірчиця, озимі - всі культури позитивно відреагували на появу глибокорозпушувача в господарстві». 
 
ПП “Аграрна компанія 2004” придбали глибокорозпушувач BEDNAR TERRALAND TN чотири роки тому. До вибору поставилися прискіпливо. Хотіли агрегат, який буде працювати якісно й за сучасними технологіями, економити ресурси, не перевантажуючи трактор.

 - Ми цінуємо час та гроші, тому порадам не дуже довіряли, а переконувалися особисто - відвідували завод BEDNAR, оглядали виробництво, обирали комплектацію - згадує Олег Білан, Головний технолог підприємства. - Взяли агрегат з бункером FERTI-CART, щоб вносити добрива у товщу ґрунту. Що можемо сказати після чотирьох років експлуатації? Все, що вказано у характеристиках та описі моделі – чиста правда. Сталь та конструкція рами відмінні. Жодних деформацій чи поломок немає. Перший рік до нас регулярно телефонували з компанії і запитували, що поліпшити, чи є нюанси в роботі, які не подобаються, щоб зробити агрегат ще кращим. Як показала практика, відмінне поєднання ціна/якість, надійність в роботі, відсутність простоїв. До сервісу Тайтен Машинері Україна також не маємо жодних претензій. Ми вносимо добрива на глибину 20-25 сантиметрів, все працює чітко, норми внесення витримано. Найбільша поломка, яка сталася за весь час роботи - зрізний болт. Але це розхідний матеріал, заміна якого передбачена, особливо у важких умовах роботи. Якби у 2023 році постав вибір щодо придбання глибокорозпушувача, ми б так само прискіпливо розглядали різні пропозиції на ринку, але в кінцевому результаті все одно обрали б BEDNAR TERRALAND.

ТОВ "Митків", що працює в Вінницькій області, теж у свій час шукали агрегат, що виконує швидкий, глибокий ґрунтообробіток та при цьому є низько затратним.
- Це інструмент, який працює. - розповідає Василь Довженко, Керівник господарства. - чітко, надійно, без нюансів. Ми придбали TN 3000 M7R і повністю задоволені агрегатом та результатом. І це головне. 

Навісні глибокорозпушувачі TERRALAND TN – це агрегати, що виконують низькозатратний, швидкий та глибокий обробіток ґрунту на глибину до 65 см. Унікальна конструкція робочих стійок дає можливість агрегату працювати на всіх видах ґрунтів з мінімальним використанням потужності трактора. Агрегати доступні з робочою шириною 3 та 4 м, з п’ятьма, сімома або дев’ятьма стійками. 

Виготовляються глибокорозпушувачі у версії M, яка дозволяє обробляти ґрунт на глибину до 55 см, або у версії D для максимальної глибини до 65 см. Доступні варіанти з гідравлічним захистом або зрізним болтом.

Ці агрегати є надзвичайно надійними завдяки високій прохідності рами, розташуванню окремих стійок, їх захисту та міцній конструкції основної рами, виготовленої з високоміцної сталі Alform. Долота легко підбираються для необхідної операції. 

Виробник пропонує робочі стійки Active-Mix для глибокого розпушування з активним перемішуванням ґрунту або стійки Zero-Mix з негативним кутом для аерації ґрунту без активного перемішування.

·       Інтенсивний обробіток ґрунту на глибину 65 см.

·       3-кутові робочі органи забезпечують легкий обробіток ґрунту.

·       Система Quick-Change – легка заміна двосторонніх долот.

·       Стійка та міцна рама.

·       Надзвичайно висока прохідність агрегату. Висота рами – 79/89 см.

·       Конструкція з міцної сталі Alform.

·       Руйнування ущільнених шарів ґрунту прокладає шлях волозі до коріння рослин.

Глибокорозпушувачі TERRALAND TN наявні у офіційного дилера BEDNAR, компанії Тайтен Машинері Україна та готові до огляду на демонстраційних майданчиках в різних регіонах України. 

Зателефонуйте за номером 0 800 50 80 80, щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку з придбання обладнання.

Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії Тайтен Машинері Україна - підписуйтесь на сторінку Facebook: https://www.facebook.com/titanmachinery.ua/ 

Слідкуйте за появою нових вакансій для фахівців аграрної галузі на LinkedIn-профілі компанії: https://www.linkedin.com/company/17887036/admin/