Хайко Крайзель— новий Генеральний директор ТОВ «ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА»


09/01/2021

Керівництво TITAN MACHINERY GROUP повідомляє про продовження розвитку бізнесу в Україні, як наслідок у Компанії відбулись зміни у керівному складі, а також збільшення кількості регіонів дистриб’юції на ринку.
 
З 1 вересня 2021 року Генеральним директором ТОВ «Тайтен Машинері Україна» призначено Хайко А. Крайзеля.
Хайко має більш ніж 20-річний глибокий досвід роботи у сферах стратегії та розвитку бізнесу, продажів та післяпродажного управління у промисловій галузі. Раніше Хайко успішно працював на ключових управлінських посадах у Німецькій групі компаній «Цепелін ГМБХ», у Росії, Вірменії, центральній Азії та з 2014 року спрацював на посаді Генерального директора в Україні зі штатом більше 550 співробітників. 
Хайко має диплом Executive-MBA з Школи менеджменту Kellogg, Northwestern University (США) та Вищої школи менеджменту ім. Отто Бейсгейма м. Дюссельдорф, ФРН. Він вільно володіє німецькою, англійською та російською мовами. У 2020 році Хайко було обрано Президентом Німецько-Української промислово-торгівельної палати.
 
Манфред Шпендір, який раніше обіймав посаду Регіонального Директора підрозділу Україна - Румунія, сконцентрується на розвитку Румунського підрозділу Тайтен Машинері. Ми вдячні Манфреду за 2 успішних роки на цій посаді.
Віталій Гузієватий, який раніше обіймав посаду Генерального директора «Тайтен Машинері Україна», перейшов на посаду Директора з розвитку бізнесу.  Віталій продовжить розвивати торгівельну мережу, а також більше сфокусується на покращенні внутрішніх процесів у компанії.

Також ми з радістю повідомляємо про розширення присутності Компанії на ринку України. Відтак за продаж техніки CASE IH у Сумській та Харківській областях тепер відповідає «Тайтен Машинері Україна». Таке розширення є логічним продовженням діяльності компанії протягом останніх років. Це значно підсилює позиції компанії на ринку, а також надає змогу ще більшій кількості аграріїв користуватись професійними послугами Компанії. 
 
«Ми розглядаємо розбудову ринку України, як одне з ключових завдань у Європі. Завдяки присутності у Сумах та Харкові ми зможемо бути суттєво ближчими до наших клієнтів. У даних областях техніку CASE IH знають та цінують, отже наше завдання продовжити гарні традиції та тримати високі стандарти обслуговування. Тайтен Машинері завжди намагається надавати найкращі рішення у своїй сфері, багато українських виробництв вже оцінили роботу Компанії належним чином та тісно співпрацюють з нами. Багато підприємств придбало та успішно працює з найновішою технікою це і трактори нового покоління Steiger AFS Connect та Magnum AFS Connect, комбайни з системою інтелектуального вибору стратегії обмолоту, найсучасніші рішення з точного землеробста, зокрема для самохідних оприскувачів Patriot та багато іншого. Ми знаємо потребу сільгоспвиробника і нам є що запропонувати кожному підприємству від великого агрохолдингу до фермера-одноосібника.» - коментує Кріштіан Міттердорфер Віце-президент у Європі Тайтен Машинері. 
 
Станом на сьогодні «Тайтен Машинері Україна» є офіційним дистриб’ютором техніки CASE IH у 9 областях України (Волинська, Рівненська, Житомирська, Вінницька, Одеська, Київська, Чернігівська, Сумська та Харківська) або близько 40% українського ринку самохідної сільгосптехніки.