П’ять з п’яти: як оцінили рулонний прес-підбирач KUHN VB 3155 українські аграрії
П’ять з п’яти: як оцінили рулонний прес-підбирач KUHN VB 3155 українські аграрії
П’ять з п’яти: як оцінили рулонний прес-підбирач KUHN VB 3155 українські аграрії

П’ять з п’яти: як оцінили рулонний прес-підбирач KUHN VB 3155 українські аграрії


05/18/2023

Надійний, продуктивний, незамінний - таку характеристику дали українські аграрії рулонному прес-підбирачу KUHN VB 3155. Експлуатація в складних умовах відкрила плюси обладнання, що не вказані у рекламних проспектах - це енергоефективність.
 
Завдяки закладеному в підбирач потенціалу, він незамінний для господарств що займаються тваринництвом чи виробництвом біопалива. 
 
Тверда п’ятірочка, навіть дві п’ятірочки - розповідає Сава Сафін, Головний агроном ПП “Мет Агро”. - обирали рулонний прес-підбирач для прибирання соломи після пшениці - нам порадили KUHN VB 3155. Спробувавши його в роботі, переконалися, що із вибором не прогадали! Дуже якісно підбирає, відмінно та рівномірно ущільнює, швидко працює. За роки експлуатації агрегат не забивався, не ламався й не зупинявся - працює як годинник. Приємно вражені залишились також технічною підтримкою від компанії, у якої придбали причіпний агрегат - Тайтен Машинері Україна. Їх фахівці навчили наших механізаторів, як правильно працювати з прес-підбирачем, й коли на перших етапах виникали питання, завжди були на зв’язку, як рано вранці, так і пізно увечері. Дякуємо за плідну співпрацю та відповідальне ставлення представників Тайтен Машинері Україна до обслуговування своїх клієнтів.  
 
Особливістю цього рулонного прес-підбирача є змінна камера з трьома роликами і п’ятьма ременями, які забезпечують швидке рівномірне ущільнення сіна чи соломи відповідно до заданих параметрів. Поєднання системи PROGRESSIVE DENSITY KUHN та продуманої конструкції камери пресування забезпечує ідеальне формування рулонів. 
 
Окремої уваги заслуговують маятниковий підбирач та ротор. Прямі підбиральні зубці допомагають вивільнити рослинну масу та зменшити її намотування. Підбиральний ролик притискає масу до підбиральних зубців, зменшуючи тертя, тим самим обмежуючи втрату листя та підвищуючи ефективність прес-підбирача, вирівнюючи валок.
 
Разом з усіма інноваціями, які втілили в життя інженери KUHN, рулонний прес-підбирач KUHN VB 3155 демонструє відмінну енергоефективність та працює з тракторами потужністю від 80 к.с., що дозволяє економити паливо та ресурси. 
 
Дані прес-підбирачі в наявні у офіційного дилера KUHN, компанії Тайтен Машинері Україна та готові до огляду на демонстраційних майданчиках в різних регіонах України.
Зателефонуйте за номером 0 800 50 80 80, щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку з придбання облданяння “зеленої лінії”. 
 
Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії Тайтен Машинері Україна - підписуйтесь на сторінку Facebook: https://www.facebook.com/titanmachinery.ua/ 
Слідкуйте за появою нових вакансій для фахівців аграрної галузі на LinkedIn-профілі компанії: https://www.linkedin.com/company/17887036/admin/  
Акційні сезонні агрегати на супер-вигідних умовах зібрано на окремій сторінці Тайтен Машинері Україна за посиланням: https://promo.titanmachinery.ua/sale