Service Expert Team — новий стандарт обслуговування аграрної техніки
Service Expert Team — новий стандарт обслуговування аграрної техніки
Service Expert Team — новий стандарт обслуговування аграрної техніки

Service Expert Team — новий стандарт обслуговування аграрної техніки


07/05/2024

Компанія Тайтен Машинері Україна з гордістю оголошує про створення сервісної команди Service Expert Team, яка спеціалізується на ремонті та налаштуванні аграрної техніки й основних її компонентів. Місія цієї команди — надавати послуги найвищого рівня, забезпечуючи неперевершену якість обслуговування.

До Service Expert Team належать висококваліфіковані сервісні інженери, які мають багаторічний досвід, глибокі знання та високий рівень технічної підготовки. Тайтен Машинері Україна ретельно підійшла до вибору експертів - кожен член команди пройшов багаторівневу перевірку знань щодо різних продуктів та технічних рішень, це гарантує здатність ефективно та професійно виконувати завдання найвищого рівня складності, забезпечуючи надійність і довговічність техніки, яка працює в полі.

Важливість якісного та своєчасного сервісу сільськогосподарської техніки
Якісний та своєчасний сервіс сільськогосподарської техніки є критично важливим для ефективного функціонування аграрних підприємств. Професійне технічне обслуговування дозволяє уникнути непередбачених зупинок у роботі техніки, що може призвести до втрати врожаю або зниження продуктивності.

Регулярне обслуговування та своєчасний ремонт техніки зберігають її в оптимальному стані, підвищуючи продуктивність і продовжуючи термін служби. Крім того, висококваліфіковані сервісні команди, такі як Service Expert Team, можуть надати консультації та рекомендації щодо покращення ефективності роботи техніки, що сприяє зниженню експлуатаційних витрат і підвищенню рентабельності аграрного бізнесу.
Згідно з дослідженнями, своєчасне технічне обслуговування може знизити ризик серйозних поломок на 50% та збільшити ефективність використання техніки на 20%. Це особливо важливо в умовах сучасного аграрного ринку, де конкуренція є дуже високою, і кожен день простою може призвести до значних втрат.

Тайтен Машинері Україна, створивши команду Service Expert Team, має на меті стати незамінним партнером для аграріїв у сфері обслуговування та ремонту сільськогосподарської техніки. Це дозволить підвищити конкурентоспроможність і успішність аграрних підприємств на ринку, забезпечуючи високу якість і своєчасність сервісних послуг.

Залишити заявку на ремонт чи отримати консультацію експерта можна на нашому сайті www.titanmachinery.ua у розділі Сервіс або за номером 0 800 50 80 80.