Тайтен Машинері Україна пропонує заміну навігаційних моніторів за собівартістю


04/18/2022

Зараз складний для України час, тому всі намагаються об’єднувати зусилля і допомагати один одному. Перед аграріями стоїть непросте завдання – забезпечити успішну посівну кампанію в умовах воєнного стану, і вони впевнено роблять свою роботу, щоб не допустити продовольчої кризи в Україні та світі. 
 
Компанія Тайтен Машинері Україна робить усе можливе для підтримки українських аграріїв: забезпечує надійною технікою, запчастинами та мастильними матеріалами, а також надає послуги професійної сервісної підтримки, щоб техніка завжди була готова до роботи в полі. 
 
«Навіть з початком війни ми намагалися максимально задовольнити попит для безперервної роботи аграрних холдингів і невеликих фермерських господарств. Ми добре розуміли, що в умовах війни посівна кампанія матиме ще більше значення для українців.» - говорить Віталій Гузієватий, Директор з розвитку бізнесу Тайтен Машинері Україна.   
 
Колеги з відділу точного землеробства компанії знайшли шляхи підтримки аграріїв в умовах сьогодення та готові надавати безкоштовно послуги ГІС-фахівця, а також пропонують заміну навігаційних моніторів та іншого обладнання на спеціальних умовах. 
 
«Ми пропонуємо заміну навігаційних моніторів за собівартістю власникам аграрної техніки, обладнання якої постраждало внаслідок воєнних дій.» - говорить Максим Романовський, Керівних відділу точного землеробства. 
 
За його словами, компанія має один з найбільших у Європі склад обладнання для точного землеробства світових брендів Trimble та Raven. Незважаючи на загальносвітові складнощі з виробництвом та логістикою електроніки, в Тайтен Машинері Україна сформовано запас обладнання, який вона зараз пропонує придбати на спеціальних умовах. 
 
«В наявності точно є усі найпопулярніші монітори та комплекти до них: Trimble GFX-750 (XCN-1050), TMX-2050, монітори CNH FRED II (PRO700 або IntelliView IV), монітори Raven Viper 4+ та CR7, а також контролери та модулі основних систем ТЗ. Будь-яку одиницю ми можемо відправити перевізником Нова Пошта в день замовлення або відвантажити з нашого складу. За необхідності налаштування та встановлення обладнання наша сервісна команда готова надати підтримку.»
 
На період воєнного стану в компанії пропонують безкоштовну підтримку ГІС-фахівця з таких напрямків як картографування, обробка даних та дистанційне зондування землі. Послуги надаються за використання відкритих джерел інформації та будуть цікавими середнім та малим фермерським господарствам, які ще не використовують інноваційні методи точного землеробства. Більш детально про цей напрямок робіт ви дізнаєтесь за посиланням

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших регіональних фахівців: 
Київ, Житомир, Чернігів, Черкаси (067) 245 79 92
Хмельницький, Вінниця, Рівне, Захід (067) 516 20 29
Харків, Полтава, Суми, Луганськ (067) 339 48 92
Одеса, Миколаїв, Херсон (067) 447 81 60
Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Донецьк (067) 371 82 29
                      
Все буде Україна!