Великогабаритний розкидач мінеральних дорив KUHN Axent 90.1

Розкидач мінеральних добрив KUHN AXENT 90.1 — це високоефективний інструмент із об’ємом бункера 9400 літрів. Не тільки може розкидати до 400 кг/га на ширині 36 м при швидкості понад 20 км/год, з точністю, але також може працювати на ширині до 50 м.

Він оснащений модулем розкидання AXIS Power Pack з механічним приводом, тому
низького гідравлічного потоку достатньо для живлення конвеєрної стрічки. Завдяки цим властивостям він адаптований до широкого модельного ряду тракторів від 180 к.с.

Розкидач добрив AXENT 90.1 може похвалитися численними високотехнологічними функціями: EMC, CDA, VARISPREAD 8 або PRO, а також повністю автоматичним конвеєром. Виграшна комбінація для забезпечення врожаю, щоб отримати потрібну дозу добрив, і витрати будуть під контролем.


Ексклюзивна технологія EMC (Electronic Massflow Control) дозволяє регулювати
норму внесення, незалежно та автоматично зліва та справа, щосекунди. Ідея
проста: потік добрива вимірюється на кожному диску, щоб у разі засмічення швидкість потоку відповідного вихідного отвору коригується негайно й автоматично, щоб забезпечити потрібну дозу добрива з кожного боку.

Система розподілу CDA робить внесення більш точним і постійним, навіть коли є варіації норми внесення, робочої ширини та швидкості руху. Надповільна мішалка (17 обертів понад 360°) подає диски та дбайливо подає гранули. Специфічна конструкція приладу обліку випускних отворів у трьох точках забезпечує поступову подачу розподільних дисків рівномірно. Крім того, вихідний жолоб направляє добриво до розкидальних дисків для забезпечення точності точки падіння.

Обладнання VARISPREAD дозволяє регулювати робочу ширину безпосередньо з трактора. Термінал ISOBUS. З VARISPREAD 8 норма добрива може бути зменшена поступово на 8 секцій, по 4 з кожного боку. Секційне керування VARISPREAD PRO складається з двох електродвигунів, SpeedServos, які в 2,5 рази швидше, ніж традиційні циліндри. SpeedServos увімкніть швидкісне та безперервне регулювання робочої ширини шляхом зміни точок падіння та норма внесення добрив на однометрові ділянки. Це призводить до поширення віяла ідеально адаптована до форми ділянки, з оптимальним покриттям навіть на високих швидкостях.

Повністю автоматичний конвеєр розташований у передкамері над розкидаючими дисками. Це означає, що водієві не потрібно активувати його, щоб забезпечити AXIS Power Pack добривом.
Точна та регулярна подача добрив до модулів розкидання гарантована!
Розкидач добрив AXENT 90.1 також може похвалитися численними функціями комфорту, які покращують роботу досвідченого користувача.

Бункер з сайлентблоковою підвіскою. Вібрації бункера зменшуються і розподіл більш точний і регулярний. Комфорт водіння забезпечується як у полі, так і на дорозі.

Чотири вагові осередки дають можливість контролювати кількість добрив у бункері постійно та безпосередньо на терміналі ISOBUS або за допомогою програми Spreadset на смартфоні. Справжня перевага в оптимізації логістики та передбачуваному поповненні.

Основні технічні характеристики:

Робочий об’єм: 9400 літрів;
Тип приводу: механічний від ВВП 540 об/хв;
Вагова система: так, 4 вагові сенсори;
Система контролю потоку маси: EMC, на кожному диску окремо;
Керування секціями: система VARISPREAD;
Автоматичне відкриття і закриття заслінок: система OPTIPOINT;
Максимальна норма розподілення: 500 кг/хв;
Розподільчі диски: S6 VXR+ DISCS 24-36M. Опційно до 50 метрів;
Гальмівна система: базове виконання, пневматична;
Колеса: VF 520/85 R42;
Підвіска: сайлентблоки.

Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua