KUHN AUTOSPRAY. Як імпульсне обприскування може зекономити гроші аграрія?
KUHN AUTOSPRAY. Як імпульсне обприскування може зекономити гроші аграрія?
KUHN AUTOSPRAY. Як імпульсне обприскування може зекономити гроші аграрія?

KUHN AUTOSPRAY. Як імпульсне обприскування може зекономити гроші аграрія?


06/27/2023

Високу ефективність захисту рослин можна отримати завдяки використанню технічно досконалих обприскувачів, які обладнані інноваційними системами контролю всіх параметрів роботи агрегату. При цьому важливо використовувати не лише високоякісні препарати, а й правильно вибрати розпилювачі.
У 2019 році компанія KUHN представила нову систему диференційованого внесення добрив AUTOSPRAY з регулюванням розміру краплі, більшим робочим діапазоном та компенсацією на поворотах, що дозволяє здійснювати високоточне внесення.
Для точного обприскування потрібно забезпечити два показники: вибір правильної норми витрати препарату та розмір краплі. Останній показник є перевагою системи AUTOSPRAY, яка контролює розмір краплі, незважаючи на зміну швидкості та погодні умови.
Під кожен препарат є свій розмір краплі, для того щоб він максимально спрацював. Оптимальні умови для обприскування — це температура до 25°С, швидкість вітру для щілинних розпилювачів 3 м/c, у випадку інжекторних — до 5 м/с при вологості 60%. 

«Звичайно, ідеальні умови і практика є різними речами. Тому основною перевагою системи AUTOSPRAY є контроль та регулювання розміру краплі при розпиленні незалежно від умов», — зазначає комерційний менеджер «КУН-Україна» Дмитро Довженко.
Кожна форсунка системи має різний розмір крапель, які відповідають стандартам ІSО. 

Переглянути відео про KUHN METRIS AUTOSPRAY: http://surl.li/imtvh

«Якщо вологість недостатня, то дрібна краплина починає випаровуватися: вона легка, і їй важко пробитися до цільової поверхні. Швидкість випаровування дрібної краплини може складати 3-3,5 секунд. Також не варто забувати про ефект аерозолю: за день температура сягає вище 30°С, нагрівається шар над землею, і якщо краплина дуже мала, то вона  просто зависає, і вітер її зносить», — додає комерційний менеджер «КУН-Україна».

Середні та великі краплини є оптимальними за співвідношенням ступеню зносу, кількості випаровування та покриття. Спеціальні форсунки системи AUTOSPRAY допомагають препаратам при потраплянні на цільову поверхню стати меншими і закріпитися на листках.
Досліди в реальних умовах показують, що причіпний обприскувач METRIS 4102 при швидкості 10 км/год та робочому тиску 3 бара забезпечує необхідний розмір краплі. Якщо трактор поїде швидше, то менше краплин потрапить на цільову поверхню. 
Система AUTOSPRAY направлена на те, щоб аграрії завжди отримували розмір краплини, як у випадку 3 бара на швидкості 10 км/год. «Система гарантує, що крапля, незалежно від погодних умов, потрапить на цільову поверхню, і ви не будете витрачати гроші на препарати, які не спрацюють», — стверджує Дмитро Довженко.
Інтелектуальні тримачі форсунок «від'єднують» тиск розпилення від інтенсивності потоку у форсунці. Це досягається за рахунок розподілу потоку на 20 мікроімпульсів і зміни часу початку кожного імпульсу. Точне розпилення забезпечує неперервну електричну циркуляцію, яка включає поступове вимкнення форсунок через GPS.
AUTOSPRAY може змінювати норму витрати залежно від карти завдань, не змінюючи при цьому розмір краплинок. З однієї форсунки завдяки системі можна мати такий самий діапазон швидкостей, що й з 4-ма або 
Унікальна функція AUTOSPRAY — компенсація на поворотах. Основною перевагою нової характеристики є точне внесення препарату по всій площині поля, включаючи повороти. У стандартних обприскувачах доза внесення на поворотах відрізняється по всій довжині штанги.
Систему AUTOSPRAY регулює додаток ISOBUS, за допомогою якого можна вибрати розмір краплі, норми витрати на гектар та режим роботи, після чого система все робить автоматично. 

Тайтен Машинері Україна, офіційний дилер KUHN в Україні, має обприскувачі KUHN METRIS AUTOSPRAY в наявності на складі. Техніка готова до перегляду та відвантаження у найкоротший термін, щоб виконувати важливі завдання у Вашому господарстві. Не зволікайте, звертайтеся до нас за номером 0 800 50 80 80 або залишайте заявку на сайті

Щоб завжди бути в курсі новинок та цікавих подій аграрної спільноти, долучайтеся до сторінки дилера у соцмережах: https://www.facebook.com/titanmachinery.ua