Напівнавісні плуги на опорному колесі MULTI-LEADER XT™

Одноколісний плуг, що максимізує вашу ефективність

Плуг MULTI-LEADER XT доступний у версіях від 7 до 9 корпусів для агрегатування з тракторами потужністю від 210 до 405 к.с.

Одноколісні напівнавісні плуги LEADER XT було розроблено для повного використання тягової потужності та підвищення результативності вашої роботи. Ви заощаджуєте дорогоцінний час на розворотах завдяки надзвичайній маневреності лінійки LEADER.
Прості й легкодоступні налаштування без інструментів дають змогу досягнути ідеальної якості оранки незалежно від умов роботи.
Моделі MULTI-LEADER XT доступні у версіях від 6 до 8 корпусів для агрегатування з тракторами потужністю від 210 до 405 к.с. Лінійка LEADER ідеально відповідає вимогам і господарств, і підрядників та має оптимальну ціну. 

Конструкція, розроблена для заощадження вашого часу

Моделі лінійки LEADER розроблені для полегшення Вашої роботи:
  •  радіус повороту 110° дає змогу скорочувати шлях на розворотах.
  • значна відстань між штоком і першим долотом дає змогу працювати без ризику пошкодження трактора навіть при найкоротших розворотах. Це означає менше втоми і більше спокою для оператора.
  • кількість гідророзподільників, що працюють під час розворотів, зменшується завдяки гідравлічній послідовності, що стандартно встановлюється на всій лінійці.
  • оптимальний комфорт завдяки поступовому розвороту. Розвороти виконуються плавно за допомогою двох телескопічних циліндрів одинарної дії. Навантаження на піднімальні важелі трактора зменшено.

Прості налаштування для ідеальних результатів

Основні налаштування виконуються без інструментів та легко ідентифікуються:
  • Регулювання робочої глибини здійснюється за допомогою алюмінієвих клинів, легко доступних на піднімальному циліндрі. Зміна глибини оранки – простіше не буває!
  • Точне регулювання налаштування вертикалі здійснюється за допомогою незалежних стопорних гвинтів зліва та справа.
  • Для оптимальної оранки регулювання передньої борозни (положення першого корпусу щодо шини трактора, що знаходиться в борозні) здійснюється за допомогою механічної з'єднувальної тяги.
  • Опція: гідроциліндр забезпечує можливість регулювання з кабіни трактора. Покажчик, який видно з кабіни трактора, дає змогу стеження за зміною умов.

Чітко оптимізована оранка

Найкраща якість оранки за рахунок зменшення тиску колеса на ґрунт:
Робота поблизу країв поля важлива для максимізації корисної площі, але також і для обмеження забур'яненості навколо поля. Щоб задовольнити цю потребу, колесо було розташоване на мінімально можливій відстані від шасі.

Обирайте легкість оранки за допомогою великогабаритного колеса:

Менша потреба в тяговій потужності

Чудова робота у складних умовах
KUHN пропонує два типи коліс, щоб задовольнити ваші потреби:
  • Ребристого профілю, діаметром 1000 х 500 мм
  • Сільськогосподарського профілю, діаметром 1200 х 500 мм

Міцна будова – гарантія надійності

Конструкція та розміри плугів лінійки LEADER відповідають найсуворішим вимогам щодо інтенсивності.
Ця модель має гряділь 180 х 180 мм,що надає їй високої міцності
Для забезпечення можливості агрегатування зі всіма тракторами середньої та великої потужності доступний широкий вибір категорій зчеплення (категорії 3, 4N, 4, K700 та Quickhitch 3 та 4N). Висока універсальність: щоб переходити з однієї категорії в іншу, потрібно змінювати лише установочні шайби!
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua