Напівнавісні плуги з шарнірно-з’єднаною рамою KUHN CHALLENGER™

Рішення для тракторів високої потужності

Напівнавісний плуг CHALLENGER доступний у версіях від 7 до 12 корпусів для агрегатування з тракторами потужністю від 200 до 500 к. с.
Плуг CHALLENGER являє собою рішення для тракторів високої потужності та екстремальних умов роботи. Завдяки великій робочій ширині він має винятково високі показники продуктивності.
Кут повороту 110° забезпечує чудову маневреність та заощадження часу при здійсненні розворотів на краю поля.
Однією з головних переваг лінійки CHALLENGER є міцність – секція рами 220 мм.
Стосовно якості роботи: шарнірний каркас забезпечує ідеальне копіювання нерівностей поверхні для забезпечення найвищої якості оранки.
Напівнавісні плуги CHALLENGER доступні із захистом Safe-T або NSH від 7 до 12 корпусів для агрегатування з тракторами потужністю від 200 до 500 к. с. 

Конструкція, перевірена на практиці

Напівнавісні плуги CHALLENGER мають цільний передок. Ця унікальна деталь забезпечує набагато більшу міцність, ніж в інших плугів на ринку, оскільки її конструкція усуває ризик деформації чи розхитування. Крім того, цільний сталевий шарнір додає плугу міцності за рахунок єдиної тягової лінії. Точки тяги розташовані дуже низько, щоб гарантувати максимальну передачу зусилля та забезпечити кращу тягу, коли умови ускладнюються.
Секційний кронштейн 220 мм дає змогу використовувати дуже потужні трактори та забезпечує міцність протягом усієї роботи.

Простота використання

Плуги лінійки CHALLENGER можуть опційно оснащуватися механізмом регульованого гідравлічного зміщення, що підходить для будь-якої відстані між шинами і регулювання якого виконується з робочого місця оператора. Ця опція дає змогу легко адаптуватися до контурів поля та наявної тягової потужності. Широкий діапазон зміщення забезпечує можливість втягування першого корпусу при ускладненні робочих умов. Плуг також може працювати в режимі «по полю».
Шарнірне з'єднання рами (опційне, гідравліка) забезпечує ідеальне копіювання поверхні ґрунту з автоматичним блокуванням при виході з борозни. При виході з борозни, коли передні корпуси піднімаються, задні залишаються в ґрунті на обраній робочій глибині. Зигзаги на розворотних смугах зменшені для кращого комфорту та оптимальної якості оранки.
Транспортна підвіска захищає плуг і трактор за допомогою гідропневматичного демпфера, що забезпечує підвіс усього плуга.
Щоб заощадити ваш час, налаштування CHALLENGER виконуються без інструментів.

Адаптація до різних типів ґрунтів

Для своїх напівнавісних плугів CHALLENGER KUHN пропонує дві системи захисту:
  •  Гідравлічний захист неперервної дії NSH: Тиск на корпус змінюється залежно від глибини, швидкості та робочої ширини, стану та характеру ґрунту тощо. Регулювання тиску спрацьовування без механічного втручання запобігає викиданню каміння та «стрибкам» корпусів плуга. Збільшення або зменшення тиску випуску гідравлічного захисного пристрою неперервної дії забезпечує миттєве повернення в ґрунт. Завдяки пристрою NSH деталі повністю захищені, а обслуговування не потрібне.
  • Захисний пристрій Safe-T: руйнування розривного болта відбувається після досягнення зусилля на носку лемеша 4700 кг. Це дозволяє уникнути частих спрацьовувань пристрою захисту. Навіть після багатьох спрацьовувань конструкція не деформується. Розрив запобіжного болта є чистим, а замінити його просто і швидко.

Оранка «по полю»

Напівнавісний плуг CHALLENGER може виконувати оранку «по полю» Версія «по полю» має чимало переваг:
  • Краща тримальна здатність ґрунту для обмеження його ущільнення
  • Менше зношування шин на кам’янистому ґрунті
  • Запобігання утворенню плужної підошви на дні борозни
  • Можливість використання дуже великих шин, спарених коліс або гусеницьCHALLENGER у версії «по полю» може виконувати оранку в борозні, коли умови занадто ускладнюються.

Переднє колесо регулювання глибини має важливе значення при оранці «по полю».

Висока продуктивність

Напівнавісні плуги лінійки CHALLENGER доступні у версіях від 7 до 12 корпусів.  Велика кількість корпусів дає змогу досягати дуже високих показників продуктивності роботи. Насправді, коли з огляду на погоду робочі терміни дуже стислі, плуги CHALLENGER дозволяють заощадити час завдяки оранці великою кількістю корпусів та на велику ширину в поєднанні з дуже високою маневреністю на розворотній смузі.
Ширококутний передок відхиляється на 110° для виконання коротких маневрів. Ця виняткова маневреність дає можливість розвернутися на площі менш ніж 15 метрів.


Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua