Мульчувач KUHN RM™

Мульчувачі є лідерами серед інших машин для роботи за умов підвищеного навантаження!
Мульчувачі RM із жорсткою конструкцією мають робочу ширину від 2,36 до 4,01 м та передбачають можливість сполучення з тракторами до 200 к.с. Мульчувачі RM зі складною конструкцією мають робочу ширину від 4,80 до 6,10 м і передбачають можливість сполучення з тракторами до 350 к.с.

Переваги:

Три великі секції штанги забезпечують довговічність у найскладніших робочих умовах

Мульчувачі RM за багато років встигли довести свою ефективність, що досягається завдяки винятково міцному корпусу. Секрет успіху: конструкція складається з трьох великих секційних штанг, які витримують найскладніші умови роботи. Для кращого захисту від каміння всі моделі мульчувачів RM оснащені прокладкою з листового металу товщиною 4 мм на болтовому кріпленні.
 
Транспортування без стресів

Два подрібнювальні блоки розкладаються/складаються та блокуються за допомогою гідравліки, що гарантує безпечність транспортування. Освітлювальні та попереджувальні знаки входять до стандартної комплектації машини.

Ефективне керування центральною смугою

Для того, щоб мінімізувати смуги, що залишаються по центру машини, було оптимізовано всмоктування у цій зоні. Рештки надходять до одного з подрібнювальних блоків, який у центральній частині має більшу кількість робочих органів. Також встановлено розділювач. Опція: спереду між двома подрібнювальними блоками можна встановити різальний диск з гідравлічним приводом, що повністю усуває проблему смуги решток у проміжних зонах.

Легка заміна робочих органів

Задній кожух можна підняти вручну для легшого доступу до ротора. Це полегшує заміну інструментів.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua