Розкидач мінеральних добрив KUHN AXIS™

Неперевершена точність внесення!

Ознайомтеся з навісними розкидачами добрив AXIS EMC з робочою шириною від 12 до 50 м та об'ємом бункера від 1000 до 4200 л.

Унікальні рішення KUHN забезпечують абсолютну точність розкидання: EMC (Електронне керування потоком маси) автоматично та незалежно регулює норму внесення з лівого і правого боків під час розкидання. Крім того, система розподілу CDA є запорукою точного внесення за будь-яких умов. Лінійка розкидачів AXIS, сумісних з ISOBUS – це найсучасніші рішення для внесення добрив.

Система зважування W: «неперервне регулювання»

Моделі AXIS 20.2 W, AXIS 30.2 W and AXIS 40.2 W з робочою шириною від 12 до 42 м оснащуються класичною системою зважування
Дві зважувальні комірки, приєднані до електронного термінала QUANTRON A, дають змогу автоматично регулювати норму внесення під час розкидання добрив. Щосекунди термінал контролює швидкість потоку, перевіряючи, чи відповідає вона запрограмованій швидкості, а потім виконує регулювання. Це забезпечує надзвичайну точність та комфорт користувача.
Конструкція оригінальної запатентованої системи зважування складається з міцної навісної рами, обладнаної двома датчиками ваги з можливістю навантаження 10 т на кожен, і з'єднувальної тяги, прикріпленої до рами машини. Дві зважувальні комірки гарантують високу точність навіть при роботі на схилах. Висота зчеплення має два положення, що робить можливим пізнє внесення. Зчіпна рама має значний зазор для перемикання передач.
Просто виставте норму внесення, робочу ширину та точку падіння (залежно від машини), а система постійно контролюватиме витрату під час розкидання, автоматично виправляючи положення заслінок, якщо буде виявлено несправність.

Система бічного розподілу CDA – неперевершена!

Унікальна система CDA (Коаксіальне регулювання розподілу) забезпечує оптимальний бічний розподіл. Зміна точки падіння добрив дає змогу швидко адаптуватися до різних добрив і різної робочої ширини. Спеціальна конструкція дозувальних заслінок дає змогу регулювати подачу добрив на лопатки і, отже, забезпечувати постійний потік добрив та рівномірне розкидання. Система CDA забезпечує точність та рівномірність розподілу. Зміни норми внесення та швидкості руху машини не впливають на розподіл добрив. Мішалка, що рухається надзвичайно повільно, регулює швидкість подачі розкидального диска та поліпшує подачу добрив. Обертаючись зі швидкістю всього 17 об./хв, мішалка зберігає цілісність гранул. Для гарантування точності потрапляння добрива на диск потік добрива іде напрямною до моменту, коли його підхоплюють лопатки. Відбивачі AIRFIN зменшують турбулентність, що утворюється при обертанні диска, та забезпечують регулярний потік добрива.

VARISPREAD PRO:  Керування секціями на дуже високих швидкостях за допомогою системи SpeedServo

Нова система керування SpeedServo складається з 4 електродвигунів, у 2,5–5 разів швидших за традиційні. Вона змінює точки падіння добрива та адаптує роботу розподільного диска до форми поля. Поліпшено керування перекриттями: правильна норма внесення застосовується у потрібних місцях, навіть на високих швидкостях.
VARISPREAD PRO доступний на моделях AXIS 40.2 та 50.2 з механічним або гідравлічним приводом. 

Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua