Перший День поля сезону – AGRO Challenge
Перший День поля сезону – AGRO Challenge
Перший День поля сезону – AGRO Challenge
Перший День поля сезону – AGRO Challenge

Перший День поля сезону – AGRO Challenge


05/24/2024

22-23 травня компанія Тайтен Машинері Україна взяла участь у першому Дні поля сезону – AGRO Challenge. Захід відбувся на базі поля в селі Дослідницьке і об’єднав аграріїв, дистриб’юторів сільськогосподарської техніки та компанії, дотичні до сільського господарства.

Компанія Тайтен Машинері Україна представила універсальний стерньовий культиватор для неглибокого обробітку ґрунту та передпосівної підготовки BEDNAR VERSATILL VO 7500 PROFI у поєднанні з 400-сильним трактором CASE IH MAGNUM AFS CONNECT. Бренд-менеджер компанії Дмитро Проданов відзначив універсальність агрегату та його незамінність у господарстві, адже він може підготувати поле перед посівом і виконувати неглибокий обробіток після збирання врожаю. Агрегат має високу пропускну здатність навіть на вологих ґрунтах та полях з великою кількістю рослинних залишків.

У статичній виставковій зоні компанія представила новинку бренду KUHN – великогабаритний розподілювач мінеральних добрив AXENT 90.1. Цей високоефективний інструмент з об'ємом бункера 9400 літрів адаптований до широкого модельного ряду тракторів потужністю від 180 к.с. Розподілювачі AXENT ідеально поєднують високу продуктивність, низький тиск на ґрунт та максимальну точність розкидання. Також було представлено прес-підбирач KUHN VB 3160 – універсальний агрегат зі змінною камерою, який ефективно працює з різноманітними матеріалами, зокрема силосом, пресуючи його в рулони.

На стенді Тайтен Машинері Україна також була презентована універсальна сівалка для посіву з одночасним внесенням добрив або для посіву кількох видів культур за один прохід – легендарна OMEGA OO6000FL від BEDNAR. Сівалка має двосекційний бункер з можливістю розділення у співвідношенні 60:40 або 50:50. Двокамерна конструкція бункера дозволяє висівати культуру разом з одночасним внесенням добрив у рядок або міжряддя, або одночасно висівати кілька культур, таких як основна та покривна культура. Також було представлено широкозахватний компактор BEDNAR SWIFTER 10000 SE, який готує ідеальне насіннєве ложе за один прохід.

Крім того, компанія презентувала актуальні оригінальні комплектуючі та запчастини до техніки KUHN і BEDNAR, а також автопілоти брендів-лідерів ринку – Trimble та Raven, які дозволяють аграріям вивести роботу господарства на новий технологічний рівень та підвищити ефективність роботи техніки на полі.

Висловлюємо подяку всім відвідувачам, які завітали на стенд компанії, шановним клієнтам, з якими мали задоволення зустрітися та поспілкуватися під час заходу, а також організаторам, які відмінно впоралися з проведенням польового заходу, незважаючи на будь-які труднощі.

Партнерство з компанією Тайтен Машинері Україна гарантує найкращі рішення для ефективної роботи вашого господарства, кваліфіковану підтримку сервісних інженерів протягом всього терміну експлуатації техніки, широкий асортимент оригінальних запасних частин з мережею складів по всій території України, а також сучасні технології для точного землеробства, що полегшують роботу аграріїв і прискорюють виконання виробничих завдань.