Універсальний стерньовий культиватор VERSATILL VO_PROFI™

Сьогодні фермери хочуть мати універсальні агрегати для обробітку ґрунту, які виконують широкий спектр робіт протягом року. VERSATILL VO_PROFI – це високоуніверсальний культиватор, призначений для неглибокого обробітку ґрунту після збору врожаю або для передпосівної підготовки. Широкий вибір різного типу долот і лап, встановлених у шість рядів, дозволяє вам пристосувати культиватор до ваших умов. Агрегат має ідеальну пропускну здатність навіть при роботі на вологих ґрунтах або полях з великою кількістю рослинних решток. VERSATILL VO_PROFI доступний з робочою шириною 6 та 7,5 метрів.

СТІЙКИ ВСТАНОВЛЕНІ В ШІСТЬ РЯДІВ

VERSATILL VO_PROFI має окремі стійки, розташовані в шість рядів. Відстань між окремими стійками становить 17 сантиметрів. Такі технічні параметри забезпечують чудове підрізання ґрунтового профілю та змішування рослинних решток з ґрунтом. Високий кліренс рами 56 сантиметрів забезпечує роботу агрегату на полях з великою кількістю рослинних решток.

ЧОТИРИ ТИПИ РОБОЧИХ ОРГАНІВ

Культиватор VERSATILL VO_PROFI може бути оснащений чотирма робочими органами (долотами або лапами), які дозволяють легко налаштувати агегат для неглибокого обробітку стерні, розпушування на середній глибині 15 сантиметрів або підготовки ґрунту під посів. Правильно підібрана лапа також важлива з точки зору типу ґрунту або сезону.

ВІДМІННО ДЛЯ КУЛЬТИВУВАННЯ СТЕРНІ

Конструкція культиватора VERSATILL VO_PROFI розрахована для неглибокого та швидкого розбивання стерні після збору врожаю. Завдяки ідеальному перекриванню лап агрегат рівномірно підрізає ґрунт на глибину до 15 сантиметрів. Для інтенсивного обробітку рослинних решток, а саме стебла соняшнику, ріпаку або кукурудзи, ми рекомендуємо додати подрібнюючий коток TRASH CUTTER. Невеликий діаметр подрібнюючого котка забезпечує високу окружну швидкість, забезпечуючи ідеальний ефект підрізання та подрібнення.

ЕФЕКТИВНА КОМБІНАЦІЯ РОБОЧИХ ОРГАНІВ

Культиватор VERSATILL VO_PROFI також підходить для передпосівної підготовки завдяки своєму легкому, але міцному каркасу. Він може бути обладнаний передньою вирівнюючою планкою Crushbar, що регулюється гідравлічно. Crushbar також може бути встановлена після секції лап для ідеального вирівнювання будь-яких нерівностей рельєфу та розбиття грудок. Фінішна робота культиватора завершується різними типами котків, які забезпечують остаточне ущільнення поверхні та створюють тонку структуру ґрунту.

VERSATILL 7500 PROFI

Робоча ширина м 7,5
Транспортна ширина м 3
Транспортнна довжина м 9,1
Транспортна висота м 3,9
Кількість доліт шт 44
Максимальна глибина* см 15
Тип захисту стійок горизонтальна пружина
Відстань між стійками в ряду см 17
Відстань між рядами стійок см 68
Кліренс рами см 56
Рекомендована потужність к.с. 250 - 350
Тип зчіпки навіска, кат. III,    петля 35, 40, 51 / K80
Максимальне навантаження на вісь кг 10 000
Максимальне навантаження на зчіпку кг 360
Розміри транспортних шин 400/70-24
Загальна вага** кг 10 360
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua