Культиватори

Причіпні культиватори широко використовуються в обробці різних грунтів, вони агрегатуються з тракторами потужністю 200-500 к.с. Всі причіпні культиватори, представлені в нашому каталозі, оснащуються потужною рамою, на яку монтуються вдосконалені багатофункціональні лапи, диски та котки, за допомогою яких можуть здійснюватися різні операції з підготовки ґрунту для подальших посівних робіт. Культиватори причіпного типу застосовуються в різних конфігураціях, даючи агрономам можливість підібрати оптимальний варіант для конкретного виду грунту, враховуючи при цьому наявність рослинних залишків і особливостей ландшафту.

Подібні дисково-лапові культиватори відрізняються конструктивними особливостями, що дозволяють культивувати ґрунт більш ефективно та швидко. Стандартна конфігурація являє собою один ряд дисків, відразу за яким розташовується два ряди лап для глибокого розпушування, за якими - другий ряд дисків, а також ряд котків, що прикочують. Існує й інша конфігурація, коли за двома рядами дисків знаходяться два ряди лап і той же каток, що прикочує. Використання подібних культиваторів необхідне за надмірної рослинності. Диски здійснюють подвійне подрібнення, внаслідок чого машина не забивається і залишки проходять без проблем.

Якщо ви хочете придбати культиватори або іншу повообробну техніку, звертайтесь до наших спеціалістів – ми пропонуємо великий асортимент сільгосптехніки за доступними цінами.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua