Навісні плуги KUHN Multi-Master 123™

Універсальний, простий і надійний плуг для тракторів потужністю від 65 до 210 к. с.

Експерт в галузі оранки, компанія KUHN розробила лінійку MASTER 123 від 3 до 6 корпусів, для агрегатування з тракторами середньої потужності.

Плуги KUHN MASTER оцінюються аграріями в усьому світі як еталонні навісні плуги.
Унікальна конструкція плугів MASTER 123 гарантує винятковий рівень продуктивності для досягнення високої врожайності та забезпечення стійкості вашого господарства. MASTER 123 відрізняється від плугів конкурентів такими моментами:
  • простотою у використанні зі швидкими та легкими регулюваннями, що дає змогу спокійно працювати під час оранки;
  • якістю перегортання ґрунту та загортання решток і бур'янів;
  • надійністю завдяки міцній будові та численним розробкам та патентам KUHN.

Навісні оборотні плуги MULTI- та VARI-MASTER 123 оптимальні по ціні та отримують перевагу від оригінальних кованих та загартованих зношуваних деталей KUHN, що мають найкраще співвідношення ціни та якості.
І нарешті, інвестуючи у плуг MASTER 123, ви отримуєте вигоду від репутації та ноу-хау KUHN і, поза сумнівом, матимете вищу вартість перепродажу, ніж зі знаряддями конкурентів. 

Переваги:

Ідеально підходить для середніх господарств

Навісні плуги KUHN MASTER 123, 153 та 183 мають єдину мету: допомогти вам швидко отримати віддачу від ваших інвестицій. Навісні плуги MASTER розроблені для задоволення потреб середніх господарств в універсальності, можливості пристосування до робочих умов, комфорті та надійності.
MASTER 123 доступний у версіях від 3 до 6 корпусів та має гряділь 120 х 120 мм. Він ідеально підходить для господарств середніх розмірів з тракторами потужністю від 65 до 210 к. с., що прагнуть отримати універсальний, простий у використанні та надійний плуг для оранки на легких та середніх ґрунтах.

Швидке регулювання без інструментів

Крім забезпечення найвищої якості роботи, плуг має бути простим у використанні та мати інтуїтивно зрозумілі налаштування, щоб заощадити ваш робочий час. Плуги MASTER 123 дають змогу швидко пристосуватися до будь-яких ситуацій, що можуть траплятися під час оранки. Регулювання вертикалі, глибини та зміщення виконуються без інструментів; вони мають на меті обмеження споживання палива та подовження експлуатаційного терміну зношуваних деталей. Ідеально налаштований плуг MASTER 123 забезпечує якісну роботу та заощадження коштів. Як опцію KUHN пропонує гідравлічне регулювання зміщення, тиску системи захисту NSH, робочої глибини та вертикалі. Щойно відбувається якась зміна, оператор може відрегулювати різні налаштування MASTER 123 з робочого місця, не зупиняючи оранки

Повний захист механізму змінної ширини

Моделі VARI-MASTER 123 мають систему змінної ширини, інтегровану в раму плуга. Цей ексклюзив від KUHN гарантує виняткову довговічність плуга, оскільки він повністю захищений від зовнішніх негативних чинників, як-от падіння каменів і ґрунту чи корозія. А ще 100 % інтегрована система змінної ширини не потребує обслуговування. Систему розроблено із застосуванням хромованих зафіксованих пальців із втулками для запобігання зношуванню та несправностей.Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua