Посівний комплекс KUHN ESPRO 6000RС KUHN™


Посівні комплекси ESPRO поєднують дискування, прикочування й висівання в межах одного проходу для забезпечення дружних сходів як після оранки, так і після мінімального обробітку. Моделі цієї лінійки потребують порівняно невисокої потужності трактора та гарантують точний розподіл насіння саме в потрібне місце. Останнє було засвідчено тестом DLG APPROVED.

Коротко про основні особливості ESPRO:
- Посівний комплекс легко тягнути за трактором завдяки унікальному блоку притискних коліс, зміщених вперед і назад одне щодо одного, що запобігає ущільненню ґрунту.
- Високошвидкісне та високоякісне висівання з висівними секціями CROSSFLEX: два ряди зміщених дисків відкривають борозну, і насіння потрапляє у потрібне місце. Кожен кронштейн висівної секції кріпиться на чотири поліуретанові блоки на хрестоподібній фасковій трубі. Це забезпечує постійне притискання висівної секції та копіювання рельєфу.
- Зручне керування висіванням з кабіни трактора: посівний комплекс готовий до роботи з ISOBUS, доступні термінали CCI 200 або VT.
- Висівання може здійснюватися на краю поля завдяки автоматичній послідовності розвороту.
- Просте і швидке комбіноване регулювання (притискання секцій та глибина висівання) здійснюється за допомогою проставних планок на гідроциліндрах.