Magnum rowtrac AFS Connect™

Свобода господарювати по-своєму! Познайомтесь з таким функціоналом зв’язку та віддаленої діагностики, який ще ніколи не був втілений на тракторах серії Magnum. Це арсенал засобів зв’язку, який забезпечує можливість обміну інформацією, можливість дистанційно проводити діагностику та можливість приймати рішення на основі надійних даних стосовно будь-яких операцій, які виконує ваш трактор Magnum AFS Connect. Magnum AFS Connect дає вам свободу господарювати по-своєму. ​​
Версія Rowtrac
• Для всіх тракторів Magnum Rowtrac пропонується широкий асортимент гусениць, які дозволяють досягати максимальної швидкості пересування 40 км/год на гусеницях будь-якої ширини.
• Він повертає так само, як звичайний трактор,  але при цьому має прохідність як у Quadtrac.
• Magnum Rowtrac можна індивідуально налаштувати практично під будь-яку ширину між рядами посівів, аби зменшити ущільнення ґрунту та уникнути ушкодження рослин.
• Доступно для моделей Magnum 340, 380 та 400.
Підлокітник Multicontroller
Підлокітник оновленої конструкції Multicontroller має вісім вільно налаштовуваних кнопок управління, важіль Multicontroller з чотирма програмованими кнопками управління виносними гідророзподільниками та ISOBUS, «гарячу клавішу» доступу до екрану налаштувань та ручку регулювання задля зосередження повного контролю на кінчиках пальців оператора.​ Важелі управління гідророзподільниками, що не мають рівних в галузі, оснащуються підсвіткою, кольоровим маркуванням та можливістю простого налаштування задля забезпечення простої та інтуїтивно зрозумілої роботи з ними.
Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua