Екскаватор-навантажувач CASE 580T™

Модель екскаватора-навантажувача CASE 580T є однією із самих популярних у модельному ряді виробника. Машина має досить універсальний набір функцій і технічних характеристик. При експлуатаційній масі в 7950 кг і потужності турбованого двигуна моделі CNH 445TA/ML5 в 97 к.с. екскаватор-навантажувач стане одним з головних помічників при будівництві або комунальних роботах. Риття котлованів, траншей або навантаження сміття - із цими базовими завданнями CASE 580T справляється не просто швидко, а дуже швидко і при цьому з малою витратою палива.
Система повного привода та міжосьовий диференціал, який блокується, дозволяють екскаватору-навантажувачу демонструвати вражаючі позашляхові якості, при тому, що різновеликі колеса «взуті» у прекрасну, якісну гуму. Відмінною рисою машини є конструкція заднього мосту - тепер гальма розташовані в маточинах.
Екскаватори-навантажувачі CASE 580T можуть оснащуватися напівавтоматичною коробкою передач «PowerShutlle» або повністю автоматичною «PowerShift». Нова коробка передач від виробника «CARRARO». Варто відзначити передній хитний міст в +/-11 градусів, що підтримує зчеплення на самих складних ділянках місцевості, поліпшуючи утримання матеріалу в ковші та підтримуючи високу продуктивність. Гідравлічна система екскаваторів-навантажувачів CASE 580T оснащується здвоєним шестерним насосом.


Експлуатаційна маса, кг.:
8 050
Обсяг ковша, м куб.:
0.22
Паливо, тип.:
Дизель
Тип лопати:
Зворотна
Глибина копання, м.:
4.37
Вантажопідйомність фронтального ковша, кг.:
1 049
Об’єм фронтального ковша, м куб.:
1
Потужність, к.с.:
97
Крутний момент, Нм:
400
Кількість циліндрів:
4
Система впуску:
Турбіна
Еколог. норми U.S EPA Tier - EU Stage:
Tier 3
Об’єм паливного бака, л.:
145
Ємність гідросистеми, л.:
126
Ємність охолодж. системи, л.:
24
Транспортна швидкість, км/год.:
40


Кваліфіковані фахівці TITAN MACHINERY UKRAINE регулярно проходять навчання від наших партнерів у Європі та готові надати Вам професійну підтримку і консультацію.
Ми також готові надати всю інформацію щодо техніки, яка представлена на нашому веб-сайті.
Будь-ласка, звертайтесь за номером телефону або за адресою електронної пошти: 0800-50-8080 / sales@titanmachinery.ua